Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

+16
Jirin_CZ
Popenec
citron99
Koci
berko
svar
hudy
Lazak
pirduch
homercb
PRADedaR
Děda
_Mickey_
Pule
MacaC
maky
20 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  pepabor Sun Dec 20, 2015 6:05 pm

Moc gratulujeme malej je krásný přejeme hlavně zdravíčko jemu i mamince holky už se těší na kamaráda
pepabor
pepabor

Poeet p?íspivku : 144
Age : 46
Location : od Domažlic zapadni čechy
Registration date : 07. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Popenec Sun Dec 20, 2015 8:05 pm

Velká gratulace Very Happy Hlavně ať je prcek zdravý a ať o sobě dá pořádně vědět.
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty přírůstek

Příspěvek  maky Thu Jul 20, 2017 8:05 pm

Zdar.. jeden kolega zvaný SVAR, na vědomost zprávu dal, že 18. 7. 2017, se novopečeným dědečkem stal... Narodila se mu vnučka Anička, 3,88kg, a 52 cm, hezká je jistě celičká... Tak ji popřejme všichni lásku, štestí, prachy a hlavně zdraví, no a mladý dědeček to jistě na srazu dobrou slivovičkou zpraví!!!! ( ano zpraví = oznámí, néé opraví !!!) a na to my se všichni těšíme a palečky jim držíme...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty přírustek

Příspěvek  PRADedaR Thu Jul 20, 2017 9:41 pm

Hodně štěstí do života přeji i já a moje paní.
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  svar Sun Jul 23, 2017 1:50 pm

Díky maky, jsi pěkný práskač. Jinak holka roste a prospívá.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Sun Jul 23, 2017 6:39 pm

No dědoušku, tak to se mýlíš, mám novej aparát a samo, že svara tam nebylo a tak když přišla hláška, tak sem ze slušnosti popřál nevěda komu, proto takové odměřené, myslel jsem že se někdo uťuk, ale za dva dny jsem vedl řeči s pradědou a ten mě uvedl na správnou míru, a tak tě již mám ve svém tanečním pořadníčku, jak sem měl dříve, než mi do magora zasáhl zeťáček...a pak jsem mohl popustit své básnické střívko..., no něco tě to bude stát, když mě už to zase tolik nechutná...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  svar Mon Jul 24, 2017 4:36 pm

Jak se dá krásně vysvětlit událost díky nové technice. A že by ti nechutnalo, tak tomu nevěřím. Uvidíme na podzim, jak se uvidíme Laughing
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů - Stránka 6 Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru