Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Popenec

+10
Jirin_CZ
svar
XAO
jaris
honzikf
Lazak
hudy
berko
Frodo
Popenec
14 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Popenec Empty Popenec

Příspěvek  Popenec Wed Aug 26, 2009 4:49 pm

Tak toto jsem zachytil dnes. Všichni jsou z našeho baráku a to tam ještě chybí Laguna II. Není to nádhera Very Happy

https://2img.net/r/ihimizer/img513/3629/p1010048y.jpg


Naposledy upravil Popenec dne Wed Sep 07, 2011 10:29 am, celkově upraveno 3 krát
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Frodo Wed Aug 26, 2009 7:51 pm

Přerenckováno!!! Very Happy
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  berko Thu Aug 27, 2009 3:30 pm

chachá,pak že redl je z Francie,prdlačky tady maji hnízdo v Orlové Popenec 388709 119:
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Sun Aug 30, 2009 7:08 pm

Takže něco k autíčku.

Renault Scénic II (ČENDA)
Rok výroby : červenec 2005
Barva : béžová metalíza
Motor : 1598 ccm, 83 kW / 113 koní při 6000 otáčkách
Počet rychlostních stupňů (manuál) : 5
Nalítáno má 98 000km, 6,2l/100km

Za co jsem již musel utratit svůj peníz?
Olej - Liqui Moly Leichtlauf 10W40 MoS2
Filtry - olejový, pylový, prachový a kabinový
Tyče řízení
Bezkontaktní svíčky
Nová brzdová kapalina
Geometrie
Rozvody + kladka(y)??? + vodní pumpa

Výbava :
ABS s EBV a s asistenčním systémem brzd, Elektronický stabilizační systém ESP s protiskluzovým systémem ASR s kontrolou nedotáčivosti, 6 Airbag, Vyhřívaná přední sedadla, Autorádio s CD, Posilovač řízení, Tříramenný volant výškově a hloubkově nastavitelný, Výškově nastavitelné sedadlo řidiče, Palubní počítač, Centrální zamykání, Loketní opěrka, Protisluneční záclonky na zadních oknech, Klimatizace manuální, Imobilizér, Otáčkoměr, Elektrické ovládání oken vpředu/vzadu, Poloautomatická parkovací brzda, Isofix (příprava na dětskou sedačku), Kontrola poklesu tlaku v pneumatikách (nevím jak to funguje, každopádně mi to nic neukazuje), Příprava na mobilní telefon (hned bych to odmontoval, protože je mi to tam úplně na prd, používám SE k750i, takže se to tam nevleze), Výškově nastavitelná přední sedadla, Vyhřívaná zrcátka, Elektrická zrcátka, Přední mlhovky, Zadní mlhovky, Senzor automatického spuštění stěračů, Zadní stěrač,Automatický spínač světlometů, Dojezdové rezervní kolo + dalších minimálně 1 000 000 věcí, které se mi už nechtějí vypisovat (stejně to všechno všichni znáte, ale přádek musí být Very Happy )

+
Variabilita, Tichý chod motoru (mě to teda tak alespoň připadá). Množství úložného prostoru. Vyšší posez = větší rozhled před sebe. Poloautomatická brzda (už jsem si na ní tak zvyknul, že v tatově Fabce vždycky zapomenu na kopečku zatáhnout ručně Very Happy ) Ovládání rádia pod volantem. Dobré jízdní vlastnosti (myslím tím pro klidného řidiče => pro mě) Vysoká výbava za slušný peníz (nic proti Škodovkám, ale ty jejich výbavy a za ty prachy... nehorázná tragédie) BRZDY, tak na to jsem si ještě ani po těch 7 měsících nezvyknul. Je to opravdu brutus. Zpočátku jsem si vždycky myslel, že vyletím předním oknem.

-
Slícování v interiéru je docela tragické, poslední dobou to začalo všechno nějak vzat a skřípat, Řazení!!! z počátku neskutečná tragéééédie. Kolikrát jsem si říkal, že i v mém 15 let starém Formanu bylo lepší!!! Ale už mi to ani nepříjde, i když oproti tatíkové Fábii je to stejně DĚS, 5 dveře by se mohl otevírak o kousíček výše. Mříž, která zústala po původním majiteli. Je to děs!!!! Renault chce 5000kč jen za to, že mi DOVOLÍ ji odmontovat. Dohromady se vším, co by bylo potřeba udělat, aby mohlo to podělané heblo pryč by stálo něco kolem 8000kč!! Oni se snad zblaznili Shocked

A teď konečně to foto :

http://popenec1983.rajce.idnes.cz/Galerie/


Sakra to jsem se rozepsal


Laughing


Naposledy upravil Popenec dne Mon Aug 31, 2009 10:29 am, celkově upraveno 1 krát
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  hudy Mon Aug 31, 2009 7:14 am

Super, akorát nevidím "klubové" samolepky (ihned kontaktuj SVARa) nebo aspon balónek na anténě. cheers Popenec 38652
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Aug 31, 2009 10:35 am

O těch klubových samolepkách jsem přemýšlel, ale nevím kam je dát. Mám ty poslední malé okénka úplně zatmavené (to kvůli tomu, že tam mám tu pitomou mříž, tak se musala ta poslední okna úplně zatemnit a nevím, jestli je na tom jen nějaká fólie, nebo je to sklo už prostě od výroby úplně černé) Jinak samozřejmě mám kindervajíčko na anténě, ale ještě jsem nikdy nikoho nepotkal a to tady jezdí Scéniků opravdu kupa. Crying or Very sad
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  hudy Mon Aug 31, 2009 10:51 am

Však počkej, teď v září se to bude v Mělníku kindervejcema na anténě jen hemžit
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Mon Oct 19, 2009 9:18 am

Už to tam skoro je.... 99 999
Popenec Magick99999.th

A teď už to tam je.... 100 000 ale nevím, jestli se mám vůbec radovat Rolling Eyes
Popenec 100000e.th
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Lazak Sat Dec 05, 2009 6:19 pm

Zdar jezdím celkem často kolem tvojí káry v orlové a měl bych jednu technickou Popenec 388709 dej si na kola nějaké puklice, bude vypadat lépe Popenec 38652 Popenec 872773 Popenec 38652
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Sat Dec 05, 2009 7:04 pm

No už jsem taky nad tím uvažoval. Jednou byla akce v Hypru, ale když jsem tam přišel, tak už na mě koukala jen jedna 16". Chvíli jsem přemýšlel na které straně by vypadala nejlépe, ale pak jsem se rozhodl, že jí stejně nevemu lol! Ale teď vážně... mě se to právě víc líbí bez těch puklic Popenec 388709
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  hudy Sun Dec 06, 2009 11:52 am

To snad ani není možný, že se ti líbí bez poklic. Ale na druhou stranu, v některých hypermarketech jsem videl i poklice, se kterymi by opravdu autíčko vypadalo ještě hůř než bez nich.
Ony ty poklice ale plní úlohu nejen estetickou, ale taky chrání (nebo by správně měly chránit) před zaneřáděním těch částí kola, kde to mechanik zrovna nepotřebuje.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  honzikf Tue Dec 08, 2009 11:20 pm

Něco na tom ježdění bez poklic bude. Taky je na svém autíčku nemám - držím se slov Járy Cimrmana: budoucnost patří aluminiu.
Správné puklice by podle mě měly chránit před zaneřáděním, ale současně by neměly bránit chlazení - tj. krýt dírky v plecháčích. Docela nešťastný puklice měli kolegové kdysi na Vectrách a to byly přímo originál od Opelu - šéf je jednou roztavil při sjíždění nějakého průsmyku v Alpách.
Suprově jsem to měl vychytaný kdysi na Feldě - tam prodávali malé pukličky jenom na ten střed, který bylo záhodno chránit před nečistotami.
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec a kupa kamarádů + foto mého Čendy

Příspěvek  jaris Wed Dec 09, 2009 11:03 pm

HOY, jedno je jistý a to ,že s pěknými poklicemi vypadá daleko líp, než ,, socka " na plecháčích. Ale taky se ti může stát to co mně minulý týden . Někde jsem o jednu přišel Popenec 109403 . A samotnou ji nekoupíš a sada stála docela dost . Tak mám dilema. Jezdit bez jedné ( vypadá to blbě) a nebo je sundat všechny a doufat, že podobnou seženu třeba na Aukru. rabbit
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  XAO Sat Dec 12, 2009 4:06 pm

jaris napsal:HOY, jedno je jistý a to ,že s pěknými poklicemi vypadá daleko líp, než ,, socka " na plecháčích. Ale taky se ti může stát to co mně minulý týden . Někde jsem o jednu přišel Popenec 109403 . A samotnou ji nekoupíš a sada stála docela dost . Tak mám dilema. Jezdit bez jedné ( vypadá to blbě) a nebo je sundat všechny a doufat, že podobnou seženu třeba na Aukru. rabbit

Čau, sežeň 2 poklice a dej je z jedné strany a je vyřešeno Very Happy Very Happy Z každé strany budeš mít jiné auto!! Popenec 19836
XAO
XAO

Poeet p?íspivku : 78
Location : Světlá nad Sázavou
Registration date : 26. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Wed Sep 07, 2011 10:28 am

Takže mě opět čeká výměna pár věcí... Rolling Eyes

Popenec S1450001
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Wed Mar 14, 2012 7:06 pm

Jako by nestačilo, že mi hořelo auto, ale ono musí přitahovat i ty ostatní Rolling Eyes

Jdu si takhle z obchodu k autu a co nevidím, cca. 100m před místem, kde jsem to měl postavené stojí MěP a nikoho s autem nepouští dál. Zvědav s igelitkou plnou dobrot jdu k autu a co nevidím. Požární auto, které zatarasilo celou cestu. Za ním nic nejde vidět. Zrychluji krok, protože v místě kde požární auto stojí je i někde to moje. Můj tep se zvedá a já stále zrychluji krok... V hlavě si říkám, že by mě to zase blaflo, ale jen tak??? To je blbost!!! Obejdu hasiče a ejhle, cizí vůz už celý politý vodou a uhašený a můj Čenda na to kouká ani ne z 5m. Celý od černých sazí, ale živý a zdravý... Ani posádce z toho francouzského krámu se nic nestalo, takže vše dobré Popenec 38652
To je zase jeden takový příběh ode mě, abyste na mě taky nezapomněli Wink

Popenec Dsc0076pa


Naposledy upravil Popenec dne Wed Mar 14, 2012 7:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Wed Mar 14, 2012 7:14 pm

A nechtěl jsi být někdy hasičem? Soptíku? Popenec 998869
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Wed Mar 14, 2012 7:24 pm

Chtěl a proto jsem vystudoval obor Strojník požární techniky a zkoušky jsem dělal ve Frýdku lol!
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Jirin_CZ Wed Mar 14, 2012 9:48 pm

Cus popenec... Koukal jsem ze mas auto ve svetlem a bez tempomatu... Mam tu jeden svetlej kozenej volant s tempomatem... Nechces..? Smile Popenec 388709
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Thu Mar 15, 2012 6:06 am

Sakra odvážný požárníku ( nebo pyromane????), nemáš tu na foru bráchu????? copak ten nový 712 člen je zač???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  _Mickey_ Thu Mar 15, 2012 6:31 am

No jo, maky na to kapnul, prd hasic, pyroman to je :-)
Ale zapalovat i svoje vlastni auto...

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  maky Thu Mar 15, 2012 8:24 am

Z nouze si pes i koule líže......
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Popenec Thu Mar 15, 2012 9:18 am

jirin_cz napsal:Cus popenec... Koukal jsem ze mas auto ve svetlem a bez tempomatu... Mam tu jeden svetlej kozenej volant s tempomatem... Nechces..? Smile Popenec 388709

Člověče a víš, že jsem po něm už pokukoval? Ale žena by mě asi zabila... Vím, že je to slušná cena, ale momentálně mám asi peška Neutral Já vám to ještě neřekl, ale 23.6.2012 se žením Crying or Very sad Takže momentálně jdou peníze někam jinam. Ale nabídka je opravdu lákavá, no... Jen nevím, jestli by se ten světlý volant do toho interiéru hodil. Každopádně jsem tempomat chtěl, ale nikde jsem nesehnal tu krabičku s tím kolečkem. A vlastně ani nevím, jestli bych to dokázal dát dohromady, protože bych tam musel ještě nastrkat ta tlačítka...
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Jirin_CZ Thu Mar 15, 2012 11:31 am

udelam ti cenu kdyz by sis to rozmyslel.... Smile Mam i to kolecko pod volant... Smile
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  svar Thu Mar 15, 2012 11:37 am

Třeba Ti to jirin nechá svatebním darem. Při nejhorším vyhlásíme sbírku Popenec 594167
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Popenec Empty Re: Popenec

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru