Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

+16
Jirin_CZ
Popenec
citron99
Koci
berko
svar
hudy
Lazak
pirduch
homercb
PRADedaR
Děda
_Mickey_
Pule
MacaC
maky
20 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Tue Jun 26, 2012 8:25 pm

Tak aby bylo veseleji...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  MacaC Tue Jun 26, 2012 9:03 pm

kurník potomka už mám 4roky,ženatý jsem už 2roky, rozvod doufám nebude a důchod je setsakra daleko Very Happy
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Wed Jun 27, 2012 4:58 am

macac, tak to máš blbý samé negativa pro tento topic.... ale neboj ono se to ujme...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Pule Wed Jun 27, 2012 5:30 pm

asi takhle,
syna mám víc jak 3 roky = poz. ; ženatý nejsem = poz. ; a takový blázen, abych si představoval, co bude až přijde doba důchodu, taky nejsem = poz. Bych řekl to mám dobře ložený... Laughing Very Happy
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  _Mickey_ Thu Jun 28, 2012 6:47 am

U nas to mame tak, ze:
Deti 5 a 8 let, zenatej 12 let a duchod asi zadny nebude, takze odchod do nej zatim neplanuji :-D

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Thu Jun 28, 2012 7:19 am

Zdarec syncí zatím všichni OT, toto téma sem zřídil chlastací, nééé bulící, že já chudák nemám nic do pranice...,už mě dostala, svoje sem si odskákal, teď si musím odmakat, a popohánět potomky k vytváření důvodů k zápisu... jasně každý důvod k ožrání dobrý....ale např: mladomanžel si ani neprdne... a měl by se podělit s kamarády, kteří již zapomínají ve stroji času...
Já jinak ženatý za týden 40 let, syn 38, dcera 36, vnučka 6 a 1,5, a vnouček 1,5, roku no a do důchodu jdu 26.12.2013.....Tak a teď můžete tiše závidět a 8.7. vzpomínat jak budu zdojenej....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Děda Thu Jun 28, 2012 10:21 am

Tak já sem taky něco přidám, děti 8 a 6 let, žena Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 594167 mi už 14 let tvrdí že jí je 21.... affraid. Auta stáří 16 a 6, barák 8, milenky sem se na věk ještě nestihl zeptat.... Sleep A do důchodu kurnik daleko.
Tak a už o mě víte úplně vše... lol!
Jo a důvod jít si zachlastat nepotřebuju, prostě se seberu a jdu.... Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 872773

Děda

Poeet p?íspivku : 136
Location : Prdel světa u Jičína
Registration date : 11. 05. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  PRADedaR Thu Jun 28, 2012 5:16 pm

Zdar kamarádi,dnešním dnem jsem byl povolán mezi svaté,jsem 43 roků podpantoflák. Za tu dodu jsem byl dopracován ke čtyřem dětem dvanácti vnoučatům, chaloupce,Grandíkovi,a to nejlepší k důchodu. Tak když se to tak veme jsem spokojený člověk a proto mládenci pořádně makejte ať nám Kalousek muže nejakou kačku přidá a nejsme chudobní důchodci. Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 388709 Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  homercb Thu Jun 28, 2012 7:29 pm

Tak já taky něco přidám o sobě. Z prvního manželství má 14-ti letou puberťačku - musím jí ale pochválit, je moc šikovná. V druhém, zatím dvouletém manželství čekáme za dva měsíce hádejte co - zase holku : affraid Ne, já si fakt nestěžuju, bude to moje princeznička, tak jako ta první. K tomu mám čtvrtého Renaulta a dům se už plánuje. Tak ještě toho kluka a nějakou tu haluznu zasadit...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  pirduch Sat Jun 30, 2012 9:16 pm

Tak ač neustále svoboden, mám(e) 4letá dvojčata-holky, a důchod:v nedohlednu...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Lazak Thu Jul 05, 2012 8:39 pm

Taaaak hlásit se to musí a paparazi zafungovali a máme tady jeden úlovek z Popencovy veselky lol!

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Popene10

Z Pelješace zdraví Lazak Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  hudy Fri Jul 06, 2012 11:26 pm

Gratuluju, akorat by bylo dobré připsat ještě kdo je kdo na té fotografii.
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Sat Jul 07, 2012 4:57 am

no předpoklad, že nevěsta je v modrém, protože modrá jsou modřiny a s těma popík ještě na rozdíl od rozvodu nevyhrožoval, tak bude mylný a nevěsta klasika v bílém... no a ten co se culí bude jistě natěšenej manřílek, neb se nemůže dočkat až to s nevěstou skusí s úředním glejtem.. třeba to půjde samo myslí si asi???? Tak hodně štěstí....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  svar Sat Jul 07, 2012 9:22 pm

Jo, rozesmáté je hezky. V tyto dny jsou na tom všichni stejně. Horší, když se proberou z kocoviny....... Sleep
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  berko Sun Jul 08, 2012 5:34 am

hele to bude v pohodě...u nas je občas italie a proto nikam na jih jezdit nemusim a jsme smojou spolu už 12 let (20.7.2012 to bude 10 let co jsme manželé)a krom menšich škrabancu na laku nam to šlape,pač nas pohanějí děcka ...dvojčata 7 let a jedna puberťačka 13 let...všechno holky jocolor geek king
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Koci Sun Jul 08, 2012 8:47 am

Tak hoši, po včerejšku se musím také přidat! Very Happy
Včera 7.7. 2012 ve 22:05 se mi narodil prvorozený syn Jakub! Přirozenou cestou a o 3t dříve, hlavně ale že je vše v pořádku.
A chlapi byl jsem u porodu a byl to můj nejkrásnější zážitek v životě! překonalo to i výrobu Kubíka i první dojmy z jízdy RGS!

Jen jsem zvědavej až si bude dělat řidičák a já mu ukážu fotku jak jsem ho vezl z porodnice, (asi za dva dni)
co bude říkat na toho veterána ve kterém jsem ho přivezl domů, myslím že se mu bude ale líbit!

Hrdý otec Koci.


Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  MacaC Sun Jul 08, 2012 9:34 am

koci gratuluju...ať je pořád zdravý a moc tě nezlobí. Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652

PS: chvilku jsem přemýšel než mi došlo že nemyslíš 3tuny ale 3týdny lol!
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  citron99 Sun Jul 08, 2012 1:14 pm

Koci napsal:Tak hoši, po včerejšku se musím také přidat! Very Happy
Včera 7.7. 2012 ve 22:05 se mi narodil prvorozený syn Jakub! Přirozenou cestou a o 3t dříve, hlavně ale že je vše v pořádku.
A chlapi byl jsem u porodu a byl to můj nejkrásnější zážitek v životě! překonalo to i výrobu Kubíka i první dojmy z jízdy RGS!

Jen jsem zvědavej až si bude dělat řidičák a já mu ukážu fotku jak jsem ho vezl z porodnice, (asi za dva dni)
co bude říkat na toho veterána ve kterém jsem ho přivezl domů, myslím že se mu bude ale líbit!

Hrdý otec Koci.



Gratuluji. Tak ať se mu na světě líbí a roste ve zdraví a k potěšení svých rodičů Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652





citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Sun Jul 08, 2012 2:19 pm

Zdravím chlape, a gratuluji, a malé úvaha, Na světě jsou na výběr dva druhy lidí, ženský a chlapi... vytáhl jsi z pytlíku dobře, pak se dělí na milouše ( od milí, ne od jistého pablba ),mračouny a plakánky, a nakonec na mazlíky a prudiče... v obou případech ti přeju tu lepší variantu, no a jako správnej suďák, klasika ale se srdcem na dlani ( bude mě snad ještě živit, tak si předcházím a jasná vypočítavost) Hodně zdraví, smíchu, lásky a také štěstí ať již jako takového ba i u bab... prostě pěkný obrázek pro mamku a tatíka....ono je opravdu moc hezké potkat smějícího se človíčka...No a vám se ženou pevné nervy o nočních utěšovačkách, nemyslí to ty děti vážně, když se při milkování rodičů začnou v postýlce smát, to se jim jen zdá něco hezkéhooo Tak držím palce a pokračujte ve výrobě sestřičky, ať mu není na světě smutno....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Popenec Sun Jul 08, 2012 4:28 pm

Koci napsal:Tak hoši, po včerejšku se musím také přidat! Very Happy
Včera 7.7. 2012 ve 22:05 se mi narodil prvorozený syn Jakub!

Tak to velká gratulace čeče Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652
Popenec
Popenec

Poeet p?íspivku : 667
Age : 41
Location : Orlová (Severní Morava)
Registration date : 24. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  svar Sun Jul 08, 2012 7:56 pm

Koci, blahopřeju taktéž. Prvorozený je událost, která má svoji váhu. Dovez ho na podzim na sraz, aby si zvykal hned od mala Twisted Evil .Ještě mohl chvilku počkat, aby měl těch stejných čísel víc.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Koci Mon Jul 09, 2012 6:23 am

Chlapi díky za gratulace!

Maky, sestřička už asi nebude, protože máme doma ještě Matese(2,5) a Mirdu(5,5) od polovičky, ale rád je mám všechny! Very Happy
No a ta sestřička: to bych musel vyhrát ve Sportce, pak bych měl doma klidně Klabzubovo 11 !!!

Jardo letos to na sraz ještě nevidim, ale rád bych (pořád se něco děje) byl jsem jen jednou a jen na sobotu ale bylo to fajn!

Jakub Kocián
Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Scaled.php?server=803&filename=dscn2169

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů 38652 Koci


Naposledy upravil Koci dne Mon Jul 09, 2012 5:17 pm, celkově upraveno 1 krát
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  maky Mon Jul 09, 2012 10:20 am

Nojo Koci, ono to už nejní jako za mejch dětiček, že se unosilo po starších a příbuzenstvu, na pohlaví se jistou dobu moc nehledělo, když pohozenej hadřík byl z ciziny, tak se opečovával aby se co nejvíce dětiček vystřídalo dokud se hadřík nerozpad a nešlo to už ani na zahradu.....Dnes to musí být vše fréé, cool a in, prostě frikulín....
mám to doma, to je peněz jen za plínky a hračky, o hadrech ani nemluvit, je kočík stál 35litrů dceru a nevěsta za 42...joo u nás doma to vozím ve starý mrše a jak si prckové lebedí, ale s holčičkou si tatínek užívá mazlení...s klukama jen foobl a lotrovinky.. No a s tou válečnou kořistí...jak znám prcky, těm je vcelku jedno kdo krmí a s kým si hrajou, ale za každý gram lásky vrací tuny... Jo a ještě moudro ( já bez toho nemůžu) pamatujte si chlapi, že Vaše děti, Vám budou vybírat domov důchodců!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  PRADedaR Mon Jul 09, 2012 6:22 pm

Zdar Koci ,máš krásného kluka bude to statný a zdravý chlapík a když bude trošku zlobit tak nic je to chlap a co se v mládí naučí až bude velkej bude to potřebovat.Přeju vám všem radost a spokojený život a nezapomeň zasadit strom flower sunny
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  svar Mon Jul 09, 2012 6:31 pm

Doufám, že kočár a zbytek oblečení je už ve správným odstínu barvy, aby ladil k autu lol!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů Empty Re: Narození potomků, veselky kamarádů, rozvody nešťastníků a odchody do důchodů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru