Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

homercb

+5
citron99
svar
koprda
maky
homercb
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

homercb - Stránka 2 Empty kroupy

Příspěvek  homercb Wed Sep 12, 2012 4:27 am

rád bych se s vámi podělil o zkušenosti s likvidací té kroupové pohromy. Jak jsem psal, autíčko máme pojištěný. Pojišťovna (ČPP) má své autorizované servisy, kde nechává opravovat "svá" auta. V našem případě to byl kupodivu servis, kde jsme auto kupovali. Takže se servisem skvělá domluva, auto nafotili, zdokumentovali škodu a poslali k vyjádření pojišťovně. Ta to asi po týdnu odsouhlasila a já přistavil auto do servisu. Těxh poťukaných tam měli spoustu, takže jsem to bez něj musel vydržet 14 dní. Když jsem si pak pro něj byl, žasl jsem - auto jak nový. Nikde ani náznak ďolíčku. Navíc vyměnili obě zadní lampy, obě střešní lišty a takový ten velký plast před předním sklem, kde byla proseklá mřížka. Když jsem viděl fakturu, protočili se mi panenky - 85000,- Kč. To mě doslova šokovalo. Máme spoluúčast 5000,-. Tak ty jsem tam nechal a zbytek zaplatila pojišťovna. No prostě nářez.


homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb - Stránka 2 Empty Re: homercb

Příspěvek  PRADedaR Wed Sep 12, 2012 5:36 am

Je to pecka,ale aspoň budeš vozit princezny v pěknym autě homercb - Stránka 2 872631 flower
PRADedaR
PRADedaR

Poeet p?íspivku : 648
Age : 75
Location : Vrahovice
Registration date : 19. 01. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb - Stránka 2 Empty Re: homercb

Příspěvek  svar Wed Sep 12, 2012 7:06 am

Za ty kačky, co jsi tam nechal se to dá. Je vidět, že smluvní servis ví, kde a jak si pomůže
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb - Stránka 2 Empty Re: homercb

Příspěvek  maky Wed Sep 12, 2012 8:40 am

Akce dost dobrá, škoda je těch pěti litrů, mohlo bejt na plínky....ale oko to jistě potěší..., vím jaké to je koukat se na pobouchanýho mazlíka, to srdce trhá, také to mám za sebou...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb - Stránka 2 Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Mon Sep 17, 2012 9:35 pm


Jak jsem psal, ta částka mě šokovala. Ale asi je to celkem standartní cena, podle toho co povídala tchýně o opravách služebních aut v jiném servisu.

Nějakých 50000 z toho si řekli karosáři, zbytek ty nový díly, odstrojení a složení interiéru. Zatím vevnitř nic nevrže, tak to snad bude dobrý...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb - Stránka 2 Empty Re: homercb

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru