Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

homercb

+5
citron99
svar
koprda
maky
homercb
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

homercb Empty homercb

Příspěvek  homercb Sun May 13, 2012 7:00 am

Ahoj, tak jak jsem psal jinde, připravuje se výjezd dalšího Granda, tentokrát na jihu Čech. V pátek jsem ho nafotil v servisu před započetím přípravných prací, tzn. v dovozovém stavu. Vypadá hrozně, ošuntěle a špinavě, technicky je na tom ale výborně. Těším se, až ho uvidím za týden, škrábance přestříklý, vyleštěný, čisťounký, na elektronech... Když jsem viděl, co dokázali s Lagunou, co jsem měl doteď, tak jsem nevěřil, že je to to samé auto... Takže jak už jsem psal je to 2.O 16V, r.v. 2005, 144 OOO najeto-v tom nemám žádné pochyby. Pošlu fotky i po předání...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  maky Sun May 13, 2012 7:41 am

Takto je to nejlepší přiložit odkaz. Tento je od homra mazlik....
http://homercb.rajce.idnes.cz /grand_scenic/ před tím je to http


Naposledy upravil maky dne Sun May 13, 2012 7:45 am, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Sun May 13, 2012 7:45 am

díky moc
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  koprda Mon Jun 04, 2012 6:27 pm

no konečně taky někdo s benzíňákem Very Happy ... lepší fotky budou ??
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Mon Jun 04, 2012 6:54 pm

jasně, vzdyť jsem to slíbil. Nějak nebyl čas a ani počasí není k focení. Benzín je benzín, nafty se bojím. Jsem zvědavý na spotřebu, teď jsem měl jen nekolik popojížděk po městě, ve čtvrtek vyrazím na delší cestu, tak jsem natěšenej....
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Thu Jun 28, 2012 6:49 pm

TAk jsem se konečně dostal k tomu, abych jednak auto trošku nafotil a hlavně abych se tady s ním pochlubil. ZAtím jsem s ním naprosto spokojený. Manželce ho radši moc nepůjčuji. Rychle by totiž zjistila, jak skvělé je to auto a já bych pak ostrouhal...

Takže foto:
homercb 79653417



homercb 77381627



homercb Nlepka

homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  svar Thu Jun 28, 2012 7:51 pm

Proti prvním fotkám se ti podařilo vyměnit disky? Vypadá stejně hezky, jak auta ostatních Very Happy . Třeba ho někde uvidím, pojedu "okolo" příští týden.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  maky Thu Jun 28, 2012 7:54 pm

jo moc pěknej kousek, skvělá koncovka výfuku, to budou ti neznabozi z koncernu konsternováni až ho uvidí, závistí budou blednout... a pěkně olepenej, ještě kindr na anténku a nick a bude to dokonalééé Tak ať jezdí...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  citron99 Thu Jun 28, 2012 8:25 pm

Tak já jsem neznaboh s VW????? Ale vlastně máš pravdu. Jak kdysi prohlásil Arnošt Goldflam: jsem ateista-díky bohu Very Happy Very Happy Very Happy
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Thu Jun 28, 2012 8:28 pm

Dostal jsem k autu obě sady kol. Letní na elektronech. zimní na plechu. A to mi zbyla ještě sada zimáků z tý bouraný Laguny... Tak je garáž plná kol. Tu koncovku mi tam namontoval tchán. Dostal jí k Fobii, prý ho má ale moc ouzkýho :-))))) ...ten výfuk samozřejmě...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  maky Fri Jun 29, 2012 10:46 am

Zdarec synku houmí, ta kola z laguš sou plecháče??? a nejsou náhodou sjetý a jakej pak je rozdílek mezi 4 dírovým diskem na granda a lagou??? a poslední otázka nezbyl by ti jeden holej levnej plecháček???? moc by se mi hodil na rezervičku, abych stále nemusel vyměňovat kolo v rezevě, pláštík mi zbyl pěkný myšlénkový...???? rozměru 205/60 16...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  koprda Fri Jun 29, 2012 5:03 pm

"homercb" - no vidíš, hezkej kousek Wink ..ale na rencka koncovku z fóbie ? to se snese ? lol!
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Fri Jun 29, 2012 6:13 pm

koprda napsal:"homercb" - no vidíš, hezkej kousek Wink ..ale na rencka koncovku z fóbie ? to se snese ? lol!

nemohl jsem přeci zkazit tchánovi radost. Chtěl si rendu nechat a mě chtěl dát svojí Fábku... affraid To by opravdu neprošlo... tak mi tam aspoň vrznul tu koncovku Basketball


to Maky: no vidíš, na to jsem ještě nepomyslel, jestli to tam půjde. Snad jo, doufám. Jsou na plecháčích a skoro nový. Disk navíc nemám, bohužel. Jen 14" rezervu, kterou jsem minulý týden vyndal z té starší Laguny, než jsem jí odvezl na vrakáč Sad Myslel jsem, že to nepřežiju...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  koprda Fri Jun 29, 2012 6:20 pm

"homercb" - ale taky si mohl udělat nějakou fotku třeba ještě pod kapotou a uvnitř...ty škudlile homercb 388709
koprda
koprda

Poeet p?íspivku : 142
Location : okr. Hradec Králové
Registration date : 05. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  maky Fri Jun 29, 2012 7:14 pm

Ale noták citronku, ty seš přece náš, a žes momentálně šlápnul vedle aby sis vyřešil povoz rodiny Ti přece velkoryse tolerujem, sám si přiznal, jaká, že ta pravda je...
no a houmer, 14 je k ničemu, mám 16ctky a chci plnohodnotné kolo, sice na plechu ale dospělé, žádnou úžovku,,,to nic jen sem to zkusil ono se říká líná huba, holý neštěstííí. No a k té koncovce, tý je úplně jedno na kterým autě visí, akorát to na ní nesmí být napsanééé, že je z fabky...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  citron99 Sat Jun 30, 2012 3:34 pm

maky napsal:Ale noták citronku, ty seš přece náš, a žes momentálně šlápnul vedle aby sis vyřešil povoz rodiny Ti přece velkoryse tolerujem, sám si přiznal, jaká, že ta pravda je...

Tak Maky, s odstupem času, kdy už si moje pr.el zvykla na tvrdý sedačky, je mi to auto velmi příjemný, velikost super, spotřeba čistý město 7,3, mimoměsto 6,1 na téměř 2tunový auto dobrý. Ale, zase je tam nějaký ale - oproti 1.9dci jde trošku hůř "odspodu" a je znát kolem 1700ot turboefekt. U dci to nebylo znatelný. Ale jinak jsem spokojený, stejně, jako vy s Grandíkama. Very Happy
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  berko Sat Jun 30, 2012 4:29 pm

citronku..prostě uznej že jsi šlapl vedle a tejně po nocich brečiš a nadavaš si že jsi grandika prodal geek
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  citron99 Sun Jul 01, 2012 2:34 pm

berko napsal:citronku..prostě uznej že jsi šlapl vedle a tejně po nocich brečiš a nadavaš si že jsi grandika prodal geek

Jediný, co mě štve, že jsem na tom autě protekl dost slušný peníz, přes půl roku jsem jej nemohl prodat a AAA to do světa poslaly za měsíc Very Happy A protože nejsem zapřísáhlý příznivec ani odpůrce jakékoliv značky, vzpomenu si na svoje předchozí auta, ale určitě ne se slzou v oku. Wink Wink Wink
citron99
citron99

Poeet p?íspivku : 104
Location : Brno
Registration date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Tue Jul 17, 2012 3:42 pm

ježíšmarjá, to snad není možný affraid . Co jsem komu udělal!!!

Minulý víkend si tak lážo plážo spravuju ty zapeklitý mikrospínače v klikách dveří. Když jsem se šťoural v levých zadních, tak se najednou nějak setmělo (asi kolem třetí odpoledne), rychle jsem všechno sbalil, uklidil, zavřel auto a běžel se schovat. Bouřka hrozná, ale co navíc: K R O U P Y !!!!! Ale jaký!!!! Výsledek: úroda na zahradě sklizená, a auto - jeden ťukanec vedle druhýho. Já myslel, že mě odvezou. Mám ho teprve 2 měsíce, možná necelý... Sklo a plasty přežily, co je plechový, je obouchaný. Odneslo to i pravý zadní světlo, který prasklo. Ach jo... Máme to pojištěný, ale nevím, jestli to mám nechávat nějak opravit, nebo si to jen nechat vyplatit. Pokaždý, když jdu k autu, tak to tam vidím. Uvidíme, jak se pochlapí pojišťovna. Je mi z toho nanic. Já vím, je to jen auto, ale uznejte...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  svar Tue Jul 17, 2012 3:52 pm

Pokud máš pojištěno, v každém případě vyplatit a potom můžeš zkusit toto http://www.tommycar.cz/opravy-pdr.php nebo nějakou podobnou firmu, která se tím zabývá. Je jich dost. Třeba se vejdeš do ceny
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  Lazak Tue Jul 17, 2012 4:32 pm

Tohle se mi stalo kdysi ani ne na rok staré Oktávce co jsem měl tehdy na leasing. Myslel jsem, že mně jebne, odneslo to ještě i čelní sklo. Auto šlo na celolak, ale stejně se to časem začalo propadat ten tmel a pod určitými úhly jsem to viděl. Sralo mně to fest. Potom jsem auto rozsekal na dálnici, nechal opravit a prodal...Kroupy jsou na prd a to vytahování nevím jak až je funkční, pokud je fakt důlek vedle důlku a různých velikostí a hloubek. Každopádně tě aspoň může těšit, že oproti mně nemáš důlky v předních blatnícich. Hodně síly...

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Tue Jul 17, 2012 5:23 pm

svar napsal:Pokud máš pojištěno, v každém případě vyplatit a potom můžeš zkusit toto http://www.tommycar.cz/opravy-pdr.php nebo nějakou podobnou firmu, která se tím zabývá. Je jich dost. Třeba se vejdeš do ceny

Díky moc. Nalil jsi mi novou naději do žil :-) Slyšel jsem o tom, prý je to docela drahý. Ale ty ukázky oprav jsou supr. Uvidím, jak se domluvím se servisem a s pojišťovnou. Moc rád bych si to nechal udělat. Nejvíc je to vidět na tom zadním kousíčku střechy, který je kovový (mám panoramu-naštěstí), na lištách na střeše - jsou asi ze slabšího plechu a na rámu nad pravými dveřmi. Na ostatní bych se asi vyprd. Třeba by cena za opravu byla rozumná. Uvidím, držte mi palce.
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  Pule Wed Jul 18, 2012 2:42 pm

zdravím chlape, přeju hodně štěstí v jednání s pojišťovnou ať ti to dobře dopadne...takovýhle věcí se bojím jako čert kříže, momentálně se nacházíme s rodinkou druhým rokem v praze hostivaři na Košíku a tam se to lidem stalo před třema rokama, dodnes je minimálně polovina aut na sídlišti takhle poznamenána. Někdo vyměnil za jiné, někdo se na to vyprdnul a nechal to jak to je, ale komu tam fandím, je starší pán se svojí starou stodvacítkou. Víkend co víkend, když je pěkně, vyleze, rozbalí nářadíčko a opravuje, vytahuje a vytmeluje a po těch dvou letech, co ho sleduju, už mu teď zbývá jen nastříkat a má hotovo tzv. "borec na konec" Wink
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Wed Jul 18, 2012 3:57 pm

Lazak napsal:Tohle se mi stalo kdysi ani ne na rok staré Oktávce co jsem měl tehdy na leasing. Myslel jsem, že mně jebne, odneslo to ještě i čelní sklo. Auto šlo na celolak, ale stejně se to časem začalo propadat ten tmel a pod určitými úhly jsem to viděl. Sralo mně to fest. Potom jsem auto rozsekal na dálnici, nechal opravit a prodal...Kroupy jsou na prd a to vytahování nevím jak až je funkční, pokud je fakt důlek vedle důlku a různých velikostí a hloubek. Každopádně tě aspoň může těšit, že oproti mně nemáš důlky v předních blatnícich. Hodně síly...

Lazak

Hmm, asi se dokážeš vžít do mých pocitů... Do tmelení určitě nepůjdu, s tím tmelem pracuju každý den a vím, co dělá a jak se chová. S těma blatníkama máš pravdu, já to říkal hned, jak jsem to zjistil - že příště chci celoplastový auto Laughing Už aby je začali vyrábět...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  homercb Wed Jul 18, 2012 4:00 pm

Pule napsal:zdravím chlape, přeju hodně štěstí v jednání s pojišťovnou ať ti to dobře dopadne...takovýhle věcí se bojím jako čert kříže, momentálně se nacházíme s rodinkou druhým rokem v praze hostivaři na Košíku a tam se to lidem stalo před třema rokama, dodnes je minimálně polovina aut na sídlišti takhle poznamenána. Někdo vyměnil za jiné, někdo se na to vyprdnul a nechal to jak to je, ale komu tam fandím, je starší pán se svojí starou stodvacítkou. Víkend co víkend, když je pěkně, vyleze, rozbalí nářadíčko a opravuje, vytahuje a vytmeluje a po těch dvou letech, co ho sleduju, už mu teď zbývá jen nastříkat a má hotovo tzv. "borec na konec" Wink

šílenec, aspoň má ale co dělat. Až to nastříká, tak přijdou nový kroupy nebo to odveze do šrotu...
homercb
homercb

Poeet p?íspivku : 40
Age : 48
Location : Strakonice, Praha-H. Počernice
Registration date : 09. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

homercb Empty Re: homercb

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru