Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GARMIN mapy

3 posters

Goto down

GARMIN mapy Empty GARMIN mapy

Příspěvek  nera738 Sat Aug 14, 2010 7:58 am

nevie mi niekto povedať kde a ako stiahnem nejaké overené mapy do tohto diabla?. Dostal so ju do vienka, ale mapy sú 2007. Poradte
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

GARMIN mapy Empty Re: GARMIN mapy

Příspěvek  maky Sat Aug 14, 2010 9:11 am

Zdarec nera, skoč na Renault forum cs,sk, tam je borec jmenuje se Šamša a je tam celej link s abgredama map pro tu móóc pěknou navi, která se na mně hned po 14 dnech od koupě autíčka vyprdla. Všechno to jsou stahovačky na cd. Tak ať ti to běhá Maky Jóó a moc pěknou dovolenou, jestli jedeš na 14 dní tak se tam budem střídat já jedu do Splitu a pak trajekt na Hvar


Naposledy upravil maky dne Sat Aug 14, 2010 9:53 pm, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

GARMIN mapy Empty Re: GARMIN mapy

Příspěvek  nera738 Sat Aug 14, 2010 11:27 am

Maky dík. Dúfam že sa mi to podarí stiahnuť. Nie že by som sa bál že zablúdim, ale nemusíš skoro nič sledovať a babenka z navibúdky ma tam dovedie. to sa mi lúbi. Nakoniec ideme , teda na 70% na brač. to nieje tak daleko od hvaru. no v septembri už budem naplno zarezávať. Prajem peknú dovolenku.
nera738
nera738

Poeet p?íspivku : 244
Registration date : 01. 12. 09

Návrat nahoru Goto down

GARMIN mapy Empty nuvi 255W

Příspěvek  jirkas Wed Feb 02, 2011 4:00 pm

Zdar Garmiňáci .... scháním new routovatelnou free verzi evropy 2011 pro G nuvi 255 W , pokud má někdo odzkoušeno, prosím o link. Pokud by naopak měl někdo zájem o free rout. verzi z ledna 2011, ale pouze ČR mohu naopak link poskytnou ( již odzkoušeno, velikost cca 200 MB ). Very Happy
jirkas
jirkas

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 25. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

GARMIN mapy Empty Re: GARMIN mapy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru