Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mapy

+11
nastenka
vlkr
hallda & hallyna
lubo79
Jozo_PP
mkb
Manovar
grand20_16v
MartinLM-SK
xxmirek
vlvacha
15 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

mapy Empty mapy

Příspěvek  vlvacha Sun Aug 31, 2008 5:02 pm

Chtěl jsem se zeptat zda někdo memá mapu ČR pro rok 2008 do navigace instlované přímo do vozu z továrna netuším její název. Ď. Můžeme udělat i nějakou výměnu Laughing
vlvacha
vlvacha

Poeet p?íspivku : 32
Age : 54
Registration date : 31. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  xxmirek Mon Sep 01, 2008 5:44 pm

vlvacha napsal:Chtěl jsem se zeptat zda někdo memá mapu ČR pro rok 2008 do navigace instlované přímo do vozu z továrna netuším její název. Ď. Můžeme udělat i nějakou výměnu Laughing
Ahoj kolego, jak jsem již psal v jiném topicu, je problém s mapou česka. I když se Ti podaří od někoho sehnat kopii, je tam spousta ochran ve smyslu přesného označení typu navigace. Většínou se Ti to nepodaří rozjet. Možná že ale budeš mít štěstí, a potom se Ti to podaří rozjet. Já jsem si přes různé "zaručené" odkazy vypálil několik CD a vždy se stejným výsledkem - nejede. Takže pokud by se Ti to podařilo a měli bychom stejný typ navigace, jsem první, který by se ohlásil o kopii. Přeji Ti tedy úspěšné shánění map. scratch scratch scratch
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  MartinLM-SK Tue Nov 11, 2008 11:39 am

Pri kúpe môjho vozidla z druhej ruky som sa potešil vstavanej navigácií CARMINAT. Predajca (Nemecko) mal v navigácií originál CD, ale len západnú Európu a aj to verziu 2004.
Som poctivec a tak som zašiel do autorizovaného servisu Renaultu s úmyslom zakúpiť originál CD s aktuálnou verziou. Moja snaha však nebola korunovaná úspechom, nič nemali, len sa divili čo to chcem. Tak som sa porozhliadol na internete a našiel som jedného chytráka čo predával napálenú navigáciu na CARMINAT po 999,00 Sk za CD + poštovné. Nakoľko som nechcel kupovať mačku vo vreci a pchať niekomu moje peniaze len tak, zavŕtal som sa do internetu ešte viac. Našiel som dva odkazy, ktoré sľubovali aktuálnu verziu 2007/08, (nové mapy Poľsko, Česko, Rakúsko, Maďarsko, Chorvátsko atď.) Prvé CD sľubovalo len hlavné trasy, to druhé má byť detailnejšie.
Po napálení na dva CD a vložení do navigácie div sa človeče, navigácia sa spustila a CD sa prehrávalo tak ako bolo sľúbené. Používam navigáciu po cestách na Slovensku, bol som podľa neho už v Rakúsku (Viedeň) a v Maďarsku (Budapešť), jazda podľa neho bez problémov. Rozpráva síce na mňa po nemecky, ale to sa dá vypnúť. Slovenskú, alebo českú jazykovú verziu na môj typ navigácie zatiaľ podľa mojich informácií ešte nikto nemá.
Ak má niekto záujem môžem nahrať CD, samozrejme nie za 999,00,- Sk, ale v rámci dobrých vzťahov za poštovné a cenu CD.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  xxmirek Fri Nov 14, 2008 8:22 pm

Ahojte všichni kteří prohlížíte toto téma. Díky Martinově pomoci se mi podařilo vypálit mapy a rozchodit je v mojí navigaci. Tak jak píše Martin, je to plně funkční. Martine, mám na Tebe dotaz, neřešil jsi i změnu komunikačního jazyka v navigaci? Já mám na přiloženém CD a v navigaci pouze holandštinu, nebo němčinu. žádný jiný výběr nemám. Přivítal bych třeba angličtinu, ta se mi zdá přijatelnější než němčina. Tento dotaz není směřovaný pouze na Martna. Má snad někdo nějaký tip, který by vyřešil můj problém ????? scratch scratch scratch
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  grand20_16v Tue Nov 18, 2008 1:41 pm

zdravim, niekde tu je cela diskusia o cestine pre renault navigacie http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=7561&postdays=0&postorder=asc&start=0
'Čeština do navigačního systému Carminat' skus pozriet, mozno to pomoze, dokonca na stranke 3 tam niekto dal aj link na rapidshare s prislusnym suborom pr navigaciu

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  xxmirek Tue Nov 18, 2008 7:49 pm

grand20_16v napsal:zdravim, niekde tu je cela diskusia o cestine pre renault navigacie http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=7561&postdays=0&postorder=asc&start=0
'Čeština do navigačního systému Carminat' skus pozriet, mozno to pomoze, dokonca na stranke 3 tam niekto dal aj link na rapidshare s prislusnym suborom pr navigaciu
Ahoj díky za odkaz. pročetl jsem všechny příspěvky. Ale problém s češtinou nikdo na 1OO% nevyřešil. Jen tam všichni nadávají na neschopnost českého zastoupení Renaultů. K jejich oprávněné kritice se přidávám i já. Je faktem, že kdyby chtěla např. Škoda prodávat auta do Francie a navigace by mluvila pouze česky nebo slovensky, tak by tam s prodejem velkou díru neudělala. To by se asi frantíci stavěli na zadní a domáhali se jejich jazyka. Ale naše zastoupení Renaultů se chová jako mrtvý brouk. Jeden z dopisovatelů na fóru Renaultů si s něma dopisoval na téma češtiny do navigace cca půl roku .....potom to vzdal. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  Manovar Fri Nov 28, 2008 11:44 am

Obrovský dík Martinovi, díky jeho pomoci jsem taktéž zprovoznil navigaci v Grandíkovi s mapami ČR, SR, HU a POL cheers cheers cheers Jedná se o navigaci do typu CARMINAT CNI 1 (rok výroby 2005 a 2006 co vím). Sice se mi vše vešlo na 1 CD Question a ne na 2, jak Martinovi, ale podle zjištění se jedná o tu podrobnější verzi. Je fakt, že v databázi jsou kompletní ulice ve městě včetně č.p. Jazykové verze k navolení tam jsou němčina a ještě jeden, teď si nevybavím, ale angličtina to fakt není. Mám navolenu němčinu a je to celkem v pohodě (nach links, nach rechts...tomu rozumím i já affraid affraid ). Jinak jak mi poradil Martin, navigátorka - v daném případě nějaká Frau Hertha aus Ingolstadt sunny se dá jednoduše odmlčet, a to stistknutím tlačítka "C" před obrazovkou navigace. Zatím se s ní s žívám, až zjistím nějaké podrobnosti či vychytávky, určitě se o ně s vámi podělím Evil or Very Mad Very Happy
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  MartinLM-SK Sun Feb 01, 2009 11:49 am

Z dôvodu záujmu o mapy k navigácií CARMINAT upresňujem, že sa jedná o verziu CNI 1.

Pripájam aj foto :
mapy 92954657av1.th

A odkaz na domovskú stránku :
http://www.gps-carminat.com/fr/cni1_presentation_dispositif.php
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  MartinLM-SK Sun Mar 15, 2009 7:08 pm

Neviem, či poznáte kód do systému navigácie CARMINAT. Je to 4112. Ešte neviem, čo sa tám dá robiť, či nastaviť, lebo v nemčine nie som podkutý, ale hádam má niekto viac skúseností.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  MartinLM-SK Tue Mar 31, 2009 11:10 am

TEST ANTÉNY :

- spolu zatlačiť a podržať tlačítka M a C
na obrazovke sa vypíše Configuration 1407

- slačiť tlačítko +
spustí sa test antennes

- za chvílu sa zobrazí vyhodnotenie

Mne to vyhodnotilo
GPS : Connectée
Téléphone : Non disponible
AM/FM : Nontestable

- na úvodnú obrazovku sa vrátite zatlačením otočného tlačítka
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  mkb Sun May 10, 2009 9:25 am

Chtěl bych se zeptat majitelů vozů s vestavěnou navigací CARMINAT. Je tam nějaký jiný přístup do nvavigace (USB), nebo pouze CD pro upgrade map ?
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  Manovar Sun May 10, 2009 6:30 pm

mkb napsal:Chtěl bych se zeptat majitelů vozů s vestavěnou navigací CARMINAT. Je tam nějaký jiný přístup do nvavigace (USB), nebo pouze CD pro upgrade map ?

Tak já mám CARMINAT CNI v Grand Scenicovi, rok výroby 2006, kdy samotná mechanika navigace s přístupem pro vložení CD s mapami je umístěna ve schránce pod sedadlem spolujezdce. Nejsem si vědom, že by tam byl USB vstup nebo nějaký jiný, krom zmíněné mechaniky na CD.
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  mkb Sun May 10, 2009 6:42 pm

@ Manovar
Dík za odpověď. Toho jsem se bál. V nové řadě (III) to bude pravděpodobně stejné. Tak že žádné vrtání v navigaci. Crying or Very sad
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Otazka na mapu do GrandSenica

Příspěvek  Jozo_PP Thu Jan 21, 2010 2:49 pm

Ahojte kluci. Som totalny panic na takychto forach, Very Happy preto moja otazka je blbostou a zle ju zaradzujem. Chcem sa opytat, ze mam Grand Scenica r.v. 2004 1,5 dCi. A Martina sa chcem opytat, ktore mapy treba stiahnut pre Slovensko? A este by som chcel vediet, ako je to s Anglictinou, lebo vo Francuzstine a Nemcine nie som bohvie aky. Dik

Jozo_PP

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty RE : Jozo_PP

Příspěvek  MartinLM-SK Thu Jan 21, 2010 5:17 pm

Ahoj Jožo z PP,

podľa roku výroby tvojho auta hádam, že máš asi rovnakú navigáciu ako ja. CARMINAT CNI 1. Ak je to pravda, tak mapy na stiahnutie máš tu :
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=29558&highlight=
Podľa obrázkov rýchlo zistíš, ktoré mapy sú v odkaze obsiahnuté a pre teba najvhodnejšie.

Jazykové verzie sú, ale neskúšal som. Niekde som čítal, že zmenu jazyka ti urobia aj v Renault servise.

Inak, vitaj medzi nami.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Ahoj Martin

Příspěvek  Jozo_PP Thu Jan 21, 2010 10:15 pm

MartinLM-SK napsal:Ahoj Jožo z PP,

podľa roku výroby tvojho auta hádam, že máš asi rovnakú navigáciu ako ja. CARMINAT CNI 1. Ak je to pravda, tak mapy na stiahnutie máš tu :
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=29558&highlight=
Podľa obrázkov rýchlo zistíš, ktoré mapy sú v odkaze obsiahnuté a pre teba najvhodnejšie.

Jazykové verzie sú, ale neskúšal som. Niekde som čítal, že zmenu jazyka ti urobia aj v Renault servise.

Inak, vitaj medzi nami.

Skusam to stiahnut zo servera rapidshare, ale ani za toho otca mi to nejde. Nie je to este na nejakom inom serveri?

Jozo_PP

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty RE : Jozo_PP

Příspěvek  MartinLM-SK Fri Jan 22, 2010 5:27 pm

Netráp sa, daj mi tvoju adresu do spravy a je ti to nahraté CD pošlem.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Anglictina do navigacie

Příspěvek  Jozo_PP Tue Feb 02, 2010 8:21 pm

Manovar napsal:Obrovský dík Martinovi, díky jeho pomoci jsem taktéž zprovoznil navigaci v Grandíkovi s mapami ČR, SR, HU a POL cheers cheers cheers Jedná se o navigaci do typu CARMINAT CNI 1 (rok výroby 2005 a 2006 co vím). Sice se mi vše vešlo na 1 CD Question a ne na 2, jak Martinovi, ale podle zjištění se jedná o tu podrobnější verzi. Je fakt, že v databázi jsou kompletní ulice ve městě včetně č.p. Jazykové verze k navolení tam jsou němčina a ještě jeden, teď si nevybavím, ale angličtina to fakt není. Mám navolenu němčinu a je to celkem v pohodě (nach links, nach rechts...tomu rozumím i já affraid affraid ). Jinak jak mi poradil Martin, navigátorka - v daném případě nějaká Frau Hertha aus Ingolstadt sunny se dá jednoduše odmlčet, a to stistknutím tlačítka "C" před obrazovkou navigace. Zatím se s ní s žívám, až zjistím nějaké podrobnosti či vychytávky, určitě se o ně s vámi podělím Evil or Very Mad Very Happy

Ahojte. Ako citam, tak citam, ale neviem sa docitat nikde, ako naozaj dostat tu anglinu do navigacie. Fakt by mi velmi pomohla. Dik P.S. Aj mne sa vdaka Martinovi podarilo rozchodit mapu aj s inymi statmi.

Jozo_PP

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Šípková navigace

Příspěvek  lubo79 Fri Mar 12, 2010 8:27 am

Ahojte ja mam šípkovú navigáciu Carminat rv. 8/2005. Mám všetky mapy ale z roku 2005,Česko, Slovensko, Maďarsko a Rakúsko nie sú podrobné, nepozná ani novú diaľnicu do Viedne a ani niektoré dôležité cesty v centre. Na cd mám koncovku súborov sh3. Vie niekto poradiť?

lubo79

Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 12. 03. 10

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty aktualizace map....

Příspěvek  hallda & hallyna Fri Aug 06, 2010 6:47 pm

V30.1 pro rok 2010-2011 - vazeni mam prosbu do svyho PATYHO potrebuji tuhle verzi .... je to stejny jako do Rencku Carminat - nemate nekdo vypaleny na DVD - treba za nejakej mensi "uplatek" .... stahnout to z rapidu sice jde ale pripojeni na net mi blbne .... kdyz tak bych si klidne i prijel k nekomu pobliz PRG - STREDOC.KRAJ........ dekuji dekuji dekuji .... mapy 38652 mapy 19836
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Mapy pro CNI-1 (2011-2012)

Příspěvek  vlkr Wed Jun 08, 2011 4:19 pm

Zdravím všechny,

chci všechny majitele vestvěných navigací CNI-1 upozornit, že na stránce Renault CLubu:

http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=64&t=51227

nám jeden kolega s Polska nechal odkazy na nové mapy do této navigace (2011-2012). Mapy odzkoušeny, fungují OK!
Viditelný UPGRADE: Dálnice D1 u Přerova je hotová až do Říkovic -> má se otevírat teprve tento měsíc; na www.mapy.cz je jen šrafovaně...
Dál jsem zatím nezkoumal

vlkr
vlkr
vlkr

Poeet p?íspivku : 52
Location : Olomouc
Registration date : 25. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  nastenka Tue Aug 16, 2011 7:58 am

vlkr napsal:Zdravím všechny,

chci všechny majitele vestvěných navigací CNI-1 upozornit, že na stránce Renault CLubu:

http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=64&t=51227

nám jeden kolega s Polska nechal odkazy na nové mapy do této navigace (2011-2012). Mapy odzkoušeny, fungují OK!
Viditelný UPGRADE: Dálnice D1 u Přerova je hotová až do Říkovic -> má se otevírat teprve tento měsíc; na www.mapy.cz je jen šrafovaně...
Dál jsem zatím nezkoumal

vlkr

nastenka

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 05. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Mapy pro CNI 2

Příspěvek  Jiřina Tue Feb 11, 2014 8:45 am

Ahoj, potřebuju poradit, kdy se dají sehnat funkční mapy pro CNI 2, zkoušela jsem je stáhnout z rapidshare a vypálit, ale nefunguje to. Mám Granda r.v. 2007 a dostala jsem k němu Francouzskou mapu z roku 2006, která je mi na nic  Smile .

Jiřina

Poeet p?íspivku : 8
Location : Spálov
Registration date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  maky Tue Feb 11, 2014 8:11 pm

Zdravím jiřino zkus to na rencku http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=64&t=51227
nebo u Vitakri.....
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  Jiřina Wed Feb 12, 2014 1:55 pm

maky napsal:Zdravím jiřino zkus to na rencku   http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?f=64&t=51227
nebo u Vitakri.....
Děkuju! Přes renautclub jsem našla chlápka, co mi to dneska za 10 minut nahrál a mapy jedou, dokonce česky  Very Happy .

Jiřina

Poeet p?íspivku : 8
Location : Spálov
Registration date : 24. 01. 14

Návrat nahoru Goto down

mapy Empty Re: mapy

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru