Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bobule - nas CMELAK

+5
_Mickey_
Koci
sali
maky
Pule
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  Pule Mon Nov 05, 2012 2:57 pm

Tak vážení, hlásím, že rok se s rokem sešel a mé autí stále jezdí bez újmy na zdraví - žádná vada se neprojevila, a tak, i přestože je auto z Áček, si myslím, že jsem koupil dobře, snad to tak bude pokračovat... Smile
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  Pule Mon Oct 21, 2013 3:57 pm

scratch zdravím všechny a prosím zároveň o radu neradu nebo váš názor, jak chcete

Zrovna jsme s čendou vstoupili do třetího roku prozatím spokojeného užívání, vše prozatím zdá se být bez problémů...
A to mě právě mate.
Každou chvíli tady čtu jak a kde co jiní řeší, problémy se svým miláčky a já furt nic a nic, až mi to začíná být podezřelé scratch a nerad bych se dočkal jednou toho, že se mi auto někde nebo na autě něco vysype a já budu v háji.
Proto se kamárádi obracím ne vás, jakožto nejvíc zkušené uživatele, co by i bez případných příznaků vady bylo pro sychr dobré vyměnit. Na to, co zkontrolovat se neptám, jelikož bych stejně nepoznal, že je něco jinak, než má být (tuhost čepů, vyviklaná táhla atd. atd.)

Jediné, co vím, že mě příští rok čeká, je komplet výměna brzdových kotoučů - maky může potvrdit, že už nestály za nic, když jsme dávali nové destičky.
Ale co dál. Díky za tipy.
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  svar Mon Oct 21, 2013 4:32 pm

Co by za to jiní dali, kdyby se nic nekazilo a ty vymýšlej, že chceš závady. Jezdi, dokud se to pořádně nepokazí a pak můžeš žádat rady na odstranění Shocked 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  Pule Mon Oct 21, 2013 4:49 pm

nevím, jsem z toho nějakej nervní.....bounce 

možná to je pozůstatek z bývalého auta, co sem měl opel astru 1.6, kde se sralo pořád něco Evil or Very Mad 
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  svar Tue Oct 22, 2013 7:13 am

Zapomeň na bývalý auto, máš jinou značku. Spolehlivou Very Happy 
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  maky Tue Oct 22, 2013 9:05 am

Člověče, mi připomínáš moje mládí, taky sem pořád čuměl pod kapotu, a můj tatík vždy říkával" co sis tam dal, vole, koukáš se proč to jezdí?????" tak si zkontroluj olej, vodu ve vostřikovači, hladinu fridexu , napnutí řemene a zavři to než to pošereš!!!!!! no ale teď jezdíš vozem, kterej je blbu vzdornej, všechno ti ukáže, nejprve zvedne prst ( žlutá kontrolka), pak teprve je to v háji!!!! tak se nenervuj a lej benzín a užívej si ty strasti ostatních tě dříve, nebo později taky neminou!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK a je to tu

Příspěvek  Pule Sat Oct 26, 2013 7:41 pm

Zdar přátelé,

osud tomu přál a já tak dlouho provokoval až.... sem v pátek odpoledne při naložení všech věcí chtíc vyrazit z Prahy na barák NENASTARTOVAL Laughing 
Bohudík, odnesla to jen originál autobaterie, takže hodina čekání na asistenci a 2,500 hotově za baterii a výjezd to spravilo. Je zajímavé, jak se to auto snaží sloužit i když už nemá pomalu čím, a tak když už nešlo ani rádio, po zastrčení karty do slotu auto samo hrálo neznámou melodii ve formě spousty pípání chybových hlášek poté, co jsme původní baterii krátce odpojili = to auto je proste držák ! Very Happy 
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Bobule - nas CMELAK - Stránka 2 Empty Re: Bobule - nas CMELAK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru