Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lukyn

4 posters

Goto down

Lukyn Empty Lukyn

Příspěvek  Lukyn Sun Jun 13, 2010 5:52 pm

Super kára, super motor, super svezení :-)
http://lukync.rajce.idnes.cz/Grandik/#album
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  maky Sun Jun 13, 2010 6:41 pm

Zdarec Lukyne, jojo , ale něco tomu k dokonalosti chybí, (viz televizní reklama na kozla), zkus dát na bič smajlíka,samolepku, a nick, pak to bude dokonalé. No tak zase kecám, no a autíčko máš opravdu krásný, tak ať ti pěkně a dlouho jezdí a slovy Přemka Podlahy ať to máš zadarmo. Čau Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  Lukyn Sun Jun 13, 2010 7:43 pm

A kde to všechno seženu? Dá se to někde objednat? :-)
Lukyn
Lukyn

Poeet p?íspivku : 49
Registration date : 21. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  Lazak Mon Jun 14, 2010 5:35 am

Nálepky u Svara. žlutá věc na anténu - sníst kindervajco... Lukyn 38652

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  maky Mon Jun 14, 2010 8:17 am

Zdarec Lukyne, jak psal Lazak, tak samolepku objednat u Svara, dávají se 3 na auto( za 50), na zadní boční okýnka a na okno v zadních dveřích,( já ukecal se ženou jen jednu na zadní dveře), no a buď jak radí Lazak tak seber dětem kindr vejce, ale žluté!!!! až spapaj čokoládičku a vezmou překvapení ( já dal to větší) nebo borci kupujou ve zverimexu žluté balonky se smajlíkama,(ale ty se rychle mažou), no a buď na benzínce, nebo v prodejně autodílů kde mají Auto Kelly, tak se dají objednat písmenka na nick ( já koupil krásná chromovaná jedno za 20kč.), no a pak se dmout pýchou jak je to dokonalé, a všichni co tuto nádheru (Renault Grand Scenic) nemajííí tiše závidí. No a Hudy má takovou krásnou samolepku Grand scenic na předek, ale tu má zatím sám.(teda sám nevím, proč ale ani sem se ho neptal zda jí neposkytuje dál). Jóó a ještě Koci dělá každému na přání víčko na řadičku. Tak si toho mazla vyšperkuj k obrazu svému.Čau a ať nám to jezdí. Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  Koci Mon Jun 14, 2010 9:05 am

Lukyn 475575
Super kára, super motor, super svezení .... A ZAPOMNĚL JSI SUPER BARVA "MODRÁ JE DOBRÁ"
AŤ TI POŘÁD DOBŘE SLOUŽÍ Lukyn 19836

.... maky, ty máš ale tu řadičku hezčí ,vyboulenou a vyrobenou na 5osém stroji viď ! Super práce.
http://makyly.rajce.idnes.cz/Melnik_-_kveten_2010/#Small_P5214019.jpg
Teď se za tu svou řadičku skoro stydim Embarassed
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  maky Mon Jun 14, 2010 8:46 pm

Zdarec Petře,nemáš se za co stydět, ta moje je stříbrný šperk, a dostala ho moje žena k narozkám, (měla je právě 21.5. v pátek na srazu , ještě jí ale nemám hotovou, chybí jí ještě kamínky a je rytá růčo, pak jí dám na rajče.No a s těmi tvými řadičkami já si myslím, že by to neměl být až takovej velkej problém, udělat ten oválek o trochu větší, vyfrézovat a pak na razničce vybombírovat jako když se razej jakákoli víčka, no a potom zkusmo dobrousit a upravit podle toho ten původní výkrojek. Raznička musí být vyklenutá a druhý díl oválná trubka daného rozměru a ten otlak by dal ten rozměr toho ostřihu. Podobně jsem kdysi dělal víčka na kolečka kočárku apod. stačí rána kladivem, není potřeba lis. P.S. jo a tu nádheru sem nedělal já dělal jí kamarád já jsem si jí jen navrhl. ( asi sem ujetej, ale když sem měl žigula, tak sem si na něj udělal sportovní volant a na středu sem jako jedinej měl klasicky klakson a tu středovou díru na matku mi také překrýval stříbrný šperk, to zase byl plechový kroužek potaženej černou kůží a na něm byla stříbrná podkovička s nápisem RALLY a po stranách co jsou u podkovy hřebíky byly po třech české granáty. no a veprostřed pak upravenej smaltovanej odznak Lada.a celé to bylo na magnetech zalepenejch do soustuženýho jasanovýho dřeva. Super práce, to se ten kluk učil zlatníkem.(bylo mu 17 let), No a když sem žigulíka prodal, tak sem si volant sundal a pověsil do garáže, a jak se různě povaloval, tak se mi z něj ztratily ty granátky a právě před tím srazem sem ho vyhrabal a tomu klukovi ukázal jak byl šikovnej. A sakra už sem se zase rozepsal. Tak se mějte hoši a hlavně ať nám ti oříci dobře sloužej bez závad. Maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Lukyn Empty Re: Lukyn

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru