Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zimní pneu

+24
maky
Popenec
Rostini
standa
honzikf
Leon
medabeda
bambinot
Frodo
2.0 natural
mistrli
XAO
sali
jaris
hudy
vecino
palladin
pirduch
ScenicNoir
xxmirek
svar
velrybar90
berko
Lazak
28 posters

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  vecino Tue Sep 22, 2009 7:07 am

A nejsou třeba starý nebo "šišatý" ? Very Happy
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  mistrli Tue Sep 22, 2009 7:12 am

Zdar,hned jsem je dával na disky a můj servisák(soused) málem ani nedával vyvažovací olůvka jak seděly. Hned si tam jel pak domluvit ceny a jestli by od nich bral ve velkém. Pneu v tom skladu měli tisíce jelikož jsem tam váhal nad těma Michelinkama a tak mě po skladu provedli. Ale to už na mě bylo moc peněz.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  vecino Tue Sep 22, 2009 7:21 am

Pak nezbývá jen ti pogratulovat k dobré koupi. Ať dobře slouží.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  mistrli Tue Sep 22, 2009 9:43 am

Zdar,doufám že budou sloužit. To poznám s prvním sněhem,bydlím na kopci a v minulosti jsem už byl nucen párkrát použít i řetězy abych se dostal domů.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Zimní pneu

Příspěvek  2.0 natural Wed Sep 23, 2009 4:55 pm

A můžeš prozradit,kde se nachazí ten sklad pneu u Ostravy?????mistrli?????

2.0 natural

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  mistrli Wed Sep 23, 2009 5:37 pm

Zdar, jasně to přece není žádné tajemství. Je to Ostrava-Koblov,areál bývalých vojenských kasáren. Je tam více firem,ale u vjezdu hned poví kde to je.
Pokud vím tak jsou tam od 9:00 do 16:00. Ale pokud to chcete hned nazout tak pneuservis tam zajištuje nějaká další firmička z toho areálu a jsou tam prý jen odpoledne nebo tak nějak. Tohle jsem ale neřešil jelikož mám za souseda kluka co má pneuservis. Hlavně že se dá levně nakoupit. Zimní pneu - Stránka 2 Icon_cheers
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Frodo Wed Oct 14, 2009 6:28 pm

V Koblově jsem se zastavil a chtěl cenu na Kleber Krisalp HP2. Řekli mi něco kolem 2 200,-. Tak jsem poděkoval a objednal si je na Pneunetu za 1780,-. Teď jenom čekám, až dojdou a vzal jsem si dovolenou, abych nemusel v té slotě jezdit... Twisted Evil
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Zimní pneu

Příspěvek  bambinot Thu Oct 15, 2009 1:57 pm

Tady máte odkaz na obchod s pneu, jsou tam i testy atd. www.pneushop.cz Zimní pneu - Stránka 2 19836
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Frodo Sat Oct 17, 2009 9:48 pm

Tak hlásím přezuto. Klebry přišly za celkovou cenu 7124,- (4ks), přezutí cca 700,- včetně likvidace letních. Byly to Michelinky a já s nimi v pohodě nalítal 48 000 km. Ještě by tak 5 tis vydržely. Do letních pujdu asi znovu do stejné značky...
Jinak Pneushop má pěkně udělané vyhledávání pneuservisů, ale ceny vysoké. Já dal za jeden kus v pneunetu 1 781,- na Pneushopu 2 495,-. Sedm stovek na gumě je už opravdu hodně. Evil or Very Mad
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  medabeda Sun Oct 18, 2009 11:30 am

Od loňska mám Falken 205/60/16 XL a zatím spokojenost Zimní pneu - Stránka 2 Icon_biggrin
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Leon Sun Oct 18, 2009 12:19 pm

Přezul jsem do Michelin Primacy Alpin, které jsem koupil s autem. Ze své O1 jsem byl naprosto spokojen s Goodyear UltraGrip 7+ půjdou tam příští zimu.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  honzikf Wed Oct 21, 2009 10:51 pm

Leon napsal:Přezul jsem do Michelin Primacy Alpin, které jsem koupil s autem. Ze své O1 jsem byl naprosto spokojen s Goodyear UltraGrip 7+ půjdou tam příští zimu.
Micheliny Ti závidím, jezdil jsem na nich minulá auta a naprostá spokojenost. Renaulti mi nadělili Micheliny 17" na léto a jsou fajn.
Na GS jsem taky nejdřív hledal u Michelinů, ale v lednu nebyl potřebný index nosnosti/rychlosti 96H pro Primacy Alpin PA3 v rozumném čase dostupný a já chtěl hned jezdit, tak jsem dal na slušné výsledky v ADAC testech a nazul Continental Conti Winter Contact TS 810 205/60R16 96H XL a jsem s nima navýsost spokojený. Nejezdím žádné závěje (disky Dezent N mají řetězy zapovězené) a dokonce se mně zdají tišší než zimní Micheliny, se kterými jsem dřív jezdíval - po přezutí jsem nepoznal rozdíl letní/zimní, což na minulých autech bylo hodně poznat.
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Leon Thu Oct 22, 2009 8:36 am

honzikf napsal:
Leon napsal:Přezul jsem do Michelin Primacy Alpin, které jsem koupil s autem. Ze své O1 jsem byl naprosto spokojen s Goodyear UltraGrip 7+ půjdou tam příští zimu.
Micheliny Ti závidím, jezdil jsem na nich minulá auta a naprostá spokojenost. Renaulti mi nadělili Micheliny 17" na léto a jsou fajn.
Na GS jsem taky nejdřív hledal u Michelinů, ale v lednu nebyl potřebný index nosnosti/rychlosti 96H pro Primacy Alpin PA3 v rozumném čase dostupný a já chtěl hned jezdit, tak jsem dal na slušné výsledky v ADAC testech a nazul Continental Conti Winter Contact TS 810 205/60R16 96H XL a jsem s nima navýsost spokojený. Nejezdím žádné závěje (disky Dezent N mají řetězy zapovězené) a dokonce se mně zdají tišší než zimní Micheliny, se kterými jsem dřív jezdíval - po přezutí jsem nepoznal rozdíl letní/zimní, což na minulých autech bylo hodně poznat.
Honza

To jsou dobré pneu. Na O1 jsem váhal mezi nimi a těmi Goodyearkami. Bydlím v polabské nížině takže tady máme většinou břečku a tak 14 dní okolo 20cm. Minulou zimu tedy byl sníh delší dobu. Hlavně nám tady nesolej a když na to vezmou pluh a hezky to umáčknou je z toho pěkná klouzačka.
Mám to k sobě domů takové 2 krátké ale prudké kopečky stoupání cca 19% na 60m. S O1 jsem je vždy zdolal. Jen jednou na couvačku.
Jsem zvědav na GS Question
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Test ukázal minimální rozdíly mezi zimními pneumatikami

Příspěvek  vecino Sun Oct 25, 2009 9:15 am

vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty ADAC trochu jíné pořadí

Příspěvek  Leon Sun Oct 25, 2009 9:39 am

vecino napsal:Zajímavý článek na iDnes: Test ukázal minimální rozdíly mezi zimními pneumatikami .

Tady je link na testy ADAC 2009. Vítěz stejný Continental WinterContact TS830. 2. Goodyear UltraGrip 7+

Testy ADAC 205/55/R16
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  svar Mon Oct 26, 2009 9:49 pm

[quote="Leon"]
vecino napsal:

Tady je link na testy ADAC 2009. Vítěz stejný Continental WinterContact TS830. 2. Goodyear UltraGrip 7+

Testy ADAC 205/55/R16
A já je mám, heč!!!!!!!
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Leon Tue Oct 27, 2009 1:14 pm

[quote="svar"]
Leon napsal:
vecino napsal:

Tady je link na testy ADAC 2009. Vítěz stejný Continental WinterContact TS830. 2. Goodyear UltraGrip 7+

Testy ADAC 205/55/R16
A já je mám, heč!!!!!!!

Až bude sníh tak písni jak se na nich jezdí. Takhle podle testů mi přijdou o dost lepší než ty GY UG7+. Ty mají v testu rapidně menší životnost.
Mě teda na ty G7+ na O1 dostal ten šípový vzorek.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  svar Tue Oct 27, 2009 3:21 pm

Malinko jsem kecal. Mám tam TS 790. Neumím poznávat čísla a prd si pamatuju. Mám je už druhou sezonu a dojmy solidní. Namrzlá dálnice- držela. Zapadení do sněhu na krajnici- bez pomoci jiných mě dostala ven ( jsem dobrý řidič Very Happy ). Ujetý sníh v Jeseníkách- sice trošku pomaleji než na suchu, sem tam si uskočila ve vyjetých kolejích. Sumárum, spokojenost Zimní pneu - Stránka 2 38652
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Lazak Tue Nov 03, 2009 4:15 pm

Dneska jsem koupil takřka nové zimní Michelin Alpin Primacy za 5000,- včetně montáže lol! Jak jinak než v polsku Zimní pneu - Stránka 2 872773 Gumy krásně drží na cestě, nehučí, tak už se těším co předvedou na sněhu Zimní pneu - Stránka 2 19836 Jsou jak nové Zimní pneu - Stránka 2 388709
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Frodo Sat Jan 16, 2010 7:54 pm

Zdar parťáci - chci jen pochválit mnou zakoupené zimáky Kleber Krisalp HP2. Jsem z nich nadšený, sedí jako přibité, jsou tiché a auto se s nimi chová jako tank - sníh, nesníh - vyjede všude, kopečky - závěje - no paráda! Může všem vřele doporučit!!! sunny
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  standa Sun Jan 17, 2010 10:10 am

Frodo napsal:Zdar parťáci - chci jen pochválit mnou zakoupené zimáky Kleber Krisalp HP2. Jsem z nich nadšený, sedí jako přibité, jsou tiché a auto se s nimi chová jako tank - sníh, nesníh - vyjede všude, kopečky - závěje - no paráda! Může všem vřele doporučit!!! sunny
Taky je mam, na tuhle sezonu nove a nemuzu si stezovat, na predchozi auto (clio) jsem tenkrat minulou sezonu kupoval z nouze ty nejlevnejsi sava (1000Kč kus Smile ) a je ten rozdil je hodne viditelny, mam v aute vetsi jistotu (clio melo jeste pneu uzsi 165ky a subjektivne mam na tech 195 lepsi pocit Smile )

standa

Poeet p?íspivku : 21
Location : Ostrava
Registration date : 21. 11. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  mistrli Sun Jan 17, 2010 3:18 pm

Zdar,tak já taky jen potvrdím Frodovy slova. Tyto gumy jsou z mého pohledu opravdu fantastické. Měl jsem na všech mých bývalých autech na zimu vždy zimní pneu a vždy jsem je kupoval nové,ale nevím jestli je to jen v těch gumách nebo i jízdními vlastnostmi GS,ale opravdu vyjedu a dostanu se zatím všude dokonce i tam kde jsem dříve potřeboval občas nasadit řetězy. Fakt těm KLEBRÚM dávám velkou 1
cheers
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  honzikf Mon Jan 18, 2010 12:13 am

Ahoj,
dobrej tip až budem vybírat příště.
Jinak byl jsem v Mostě na polygonu trénovat smyky - bohužel ne s GS, ale služební O2 - a tam nás lektor varoval, abychom si kontrolovali značku týdne výroby na boku - zvlášť v akcích se vyskytují 2-3 roky staré zimáky, ale ta chemie, co je změkčuje pro zimní použití po 4 letech vyprchá a stávají se z nich horší letňáky. Takže si kupuju za "skvělou" cenu zimák na rok dva.
Opatrujte se!
Honza
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Leon Fri Oct 22, 2010 4:28 pm

Tak stále váhmám mezi CWC TS 830P a GU7+
Máte někdo s nimi zkušenost záběr na uježděném i hlubším sněhu
Sice 90% bude v břečce, ale po loňské zimě s těmi Michelinkami potřebuji snad traktorové pneu.
Nandavat a sundavat řetězy každý den kvůli 500m cestě a dvoum 60m 19% kopečkům byl mazec.

Už jsem taky kopuil řetězy PEWAG SNOX tak uvidíme. Je to vážně o dost rychlejší navlékání.
Leon
Leon

Poeet p?íspivku : 39
Age : 47
Location : StČ - Kolín
Registration date : 16. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Rostini Fri Oct 22, 2010 7:34 pm

Asi by jsem zvolil CWC, GU7+ jsem měl a musím říci že jsou o proti ostatním tvrdé a po úbytku vzorku se mohou stát velice obyčejnou pneu vzhledem k tomu co stojí. Osobně jsem zvolil Dunlop 3D http://www.pneunet.cz/pneu/7756/dunlop-sp-winter-sport-3d-205-60-R-16-92-H-zimni/. Obul jsem je toto pondělí a mám skvělý pocit dobře eliminují hrbolatou cestu no prostě pěkně tlumí Very Happy .
Osobně by jsem GU7+ už nekupoval.
S pozdravem Rostini
Rostini
Rostini

Poeet p?íspivku : 72
Age : 49
Location : Třebíč
Registration date : 08. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Zimní pneu - Stránka 2 Empty Re: Zimní pneu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru