Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

značka navigace

+14
Popenec
vecino
Ruda
d2d
Nomed
hudy
_Mickey_
mkb
mistrli
svar
sali
maky
Lazak
berko
18 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

značka navigace Empty značka navigace

Příspěvek  berko Thu Mar 25, 2010 7:34 pm

jakou navigaci použivate a jak jste sni spokojeni scratch
berko
berko

Poeet p?íspivku : 695
Location : Mohelno
Registration date : 02. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Lazak Thu Mar 25, 2010 8:10 pm

MIO C510, odblokované a v něm software Igo8 s hlasem Pavla Lišky, mapy celé evropy a šlape dobře.
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty značka navigace

Příspěvek  maky Thu Mar 25, 2010 9:00 pm

Nazdar hoši, zase dobré téma. Také řeším koupi navi po tom, co mi původní Carminat NAV l odešla do věčných lovišt. Mám takovou ideu, za málo peněz hodně muziky. Myslím koupit DVD přenosný přehrávač, nejlépe Hyundai PDP 508 U DVBT,(existuje také filips se dvěma monitory ale ten stojí majlant) ten se dá použít na opěrku předních sedadel jako promítání na zadních sedačkách. Ten propojit s navigací např. GoClever 5066 FMBT který je 5" monitor a má mimo Bluetooth také RDS TMC, FM transmiter, a spoustu dalších vymožeností. Tudíž protože navi původní nejde a je umístěna na prostředku, tak na ní přidělat držák nové navi a tu sladit FM transmitérem s rádiem a tím se získá zvuk v celém autě ve stávající repro soustavě, ať již z navi, a to z muziky a filmů z flešky, nebo také přes spojení DVD přehrávače při promítání DVD, nebo také přehrávání muziky a klipů.V některých případech by pak měla fungovat přes DVBT v přehrávači i televize??? dle signálu??? a v navi také couvací kamera!!!. tak pánové toto je můj názor laika, projděte prosím tuto pasáž a na Vaše názory se těším. Maky Question
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  sali Thu Mar 25, 2010 9:15 pm

Používám navigační přístroj NO NAME značky s iGO 8 hlas Pavel liška a spokojenost. Kupoval jsem na aukru.

http://www.aukro.cz/item967187435_gps_4_3_cz_menu_2gb_igo_08_mapy_09_skladem.html

značka navigace Sdc10933navi.th
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  svar Fri Mar 26, 2010 7:10 am

Mám Evolve, system IGO 8. Mluví mi do toho, jak jedu, Ostravak. Zkoušel jsem i Lišku, ale ten mi nesedí a originální hlasy nemají tu šťávu. Celkově spokojenost, zatím jsem nikde nezabloudil affraid
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty značka navigace

Příspěvek  mistrli Fri Mar 26, 2010 10:31 am

Zdar,měl jsem Garmina a byly problémy s aktualizacema. V zimě jsem koupil tady tohle NONAME : http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.31997 ,IGO 8 a hlas Ostravaka a nechávám se teď "navigovat i po cestách z práce a do práce,které jezdím pravidelně spousty let.
http://www.dealextreme.com/products.dx/category.413~page.1 - Tady je toho víc a hlavně se koukněte na ceny.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  mkb Wed Mar 31, 2010 6:52 pm

@maky

No představy až děsivé, ve výběru nepomohu. Jen chci říct, že na GoClever 5066 moc nespolehej. Cena je zajímavá, avšak úměrná kvalitě. A co se navigačního SW týče, tak "no comment". Ale faktem zůstává, že tam lze použít jiný SW běžící na VIN CE.
Couvací kameru ale GC5066 nemá, má jí GoClever Navigator 5010FMBT+CAM.
A jen malá poznámka k tomu transmiteru. Znám kolegy, kteří používají raději sluchátko, než aby posádka auta musela poslouchat samotnou navigaci. Ale proti gustu, žádný dišputát. Very Happy
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty RE :značka navigace

Příspěvek  maky Thu Apr 01, 2010 7:32 pm

Zdarec chlapi , tak zase k té naší navi, mbk tu mou ideu troch zdrbnul, ale já si myslím, že ten zvuk navigace v rádiu používat nebudu pouze mám představu, že by šel zvuk buď s filmem,nebo hudbou.Ono používat navi při cestě po dálnici z místa bydliště na cestu většinou po dálnici asi taky nemá cenu, ale ty poslední kilometry po sjetí z dálnice, přejetí do místa ubytování, pak se zase nečumí na film?? No a dnes pouštět hudbu nebo nějaký filmeček z flešky do navi není zase až takový problém?? néé,. Ale opravdu předesílám, že sem pouhý amatér, dodnes žádnou navi nemám, ba ani žadný přehrávač, ale jak na to vybavení a možnosti hledím, tak mě napadají různé békoviny,a chtěl bych to pojmout co z toho půjde vyždímat.(teda né za každou cenu, dnes v MF jako příloha leták výbava AUDI málem sem si stříkl do textilu , přenosný přehrávač DVD 22 000 kč, no tak to zase nepotřebuju!!!!) Ale jinak každá rada v tomto oboru je vítána, např. aktualizace nových map, možnost výměny SW za něco pohodlnější, nebo která toho víc umí,apod. Tak zase jdem přemýšlet. Čau maky javascript:emoticonp('Idea')
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  _Mickey_ Thu Apr 01, 2010 7:57 pm

Tak ja trosku prispeju:
V praci mame navi GoClever 4348 (tusim) a uz byla asi 3x na reklamaci a oprave. Zatim vse v zaruce, az bude po ni, tak nevim. Misto originalniho softu jsme tam dali TomTom, protoze to, co tam bylo se nedalo na navigaci pouzit. Ma to desne slabou baterku (pri vyndani z napajeni okamzite "chcipne").
Soukrome mam Evolve Multitraxx. Zatim se mi to ani jednou neseklo, dela to vsechno, co po tom chci. Vyhoda je, ze to ma uz 4GB vnitrni pameti, kam muzes dat navisoft (jakejkoliv, co bezi na Windows Mobile 5) a do slotu klido 32GB kartu a z ni poustet filmy, muziku a buhvi co jeste.
Ma to BT, FM transmitter. Jediny co to nema je RDS-TMC, ale to jsem poresil externim modulem.

Takze tak. Proste GoClever bych nebral, s Evolve maximalni spokojenost.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  hudy Fri Apr 02, 2010 9:28 am

Díky za tipy, ale šlo by to uvést vždy i s orientační cenou?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  _Mickey_ Fri Apr 02, 2010 9:41 am

Mno cenu GoCleveru uz dam jenom z hlavy, hledat fakturu v praci se mi fakt nechce, ale bylo to nekde kolem 3500 s DPH.
Evovle, dle prvniho dodavatele, co jsem nasel je za 4700 s DPH.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  mkb Fri Apr 02, 2010 9:32 pm

On si člověk musí rozmyslet co chce. Prostě stále platí "za málo peněz málo muziky". (Cena cca do 3.000,-Kč). Na tom GC5066 je pěkný 5" display. Pro nás dříve narozené je čitelnost značně lepší. Jsem velkým příznivcem navigace iGo. A ve své úpravě (BIG) skinu Micsan vidím vše i bez podpůrných dioptrií. Very Happy Avšak pouze večer, brzy ráno, nebo v noci. Za slunečného počasí je čitelnost displaye velmi obtížná.
Rozjel jsem v této navigaci všechny verze verze iGo8 a Amigo, včetně iGo - Primo, které mám k dispozici. Avšak použití skinů "v plné palbě" je trochu problém. Rozšíření možností alokuje větší spotřebu paměti. A ta není k dispozici.

http://forum.entershop.cz/viewtopic.php?f=58&t=951&start=110#p44411

Je tam trochu problém s pamětí RAM. Inzerovaných 64MB je asi marketingový tah. Tak že pouštění filmů, nebo hudby současně s navigací je akce z říše snů.
Navíc po 14ti dnech - HW nefunkční. Crying or Very sad Exclamation Exclamation
mkb
mkb

Poeet p?íspivku : 119
Location : Benešov
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Nomed Sat Apr 03, 2010 9:14 am

mio c 720 .... na trhu ked som to kupoval spicka fotak 2meg z ulozenim suradnic , mp3 prehravac,prehravac filmou ..............................az na to ze mile mio sa na soft. podporu ...vysjalo a spravilo abgrejd tak ze secky multifukcie z mia odstrani a z 11000 navi mam za 3000 ... tomu sa povie kseft na hovado :DDDD


co som nasiel je moznost ... nelegalny soft .... spolahlivost 50-50 ... alebo z mapamy zostat v roku 2007 Evil or Very Mad

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  d2d Mon Apr 05, 2010 8:14 am

Ahoj já používám jako navigaci mobil s Windowsem.
Zatím vede Igo 8, zkoušel jsem Navigon a teď se chystám instalovat na zkoušku TomTom.
d2d
d2d

Poeet p?íspivku : 35
Age : 45
Location : Frýdek-Místek
Registration date : 03. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Ruda Mon Apr 05, 2010 6:53 pm

sali napsal:Používám navigační přístroj NO NAME značky s iGO 8 hlas Pavel liška a spokojenost. Kupoval jsem na aukru.

http://www.aukro.cz/item967187435_gps_4_3_cz_menu_2gb_igo_08_mapy_09_skladem.html

značka navigace Sdc10933navi.th

Mám stejnou navigaci jako Sali, zatím spokojenost. Hlavně jsou dostupné poměrně "čerstvé" mapy a sw iGO 8.3.x je super - chodí, jak hodinky.
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty RE: navi

Příspěvek  maky Mon Apr 12, 2010 6:19 pm

Čau , tak se zase po delší době optám, abych neumřel blbej, mám zájem o navi NO NAME z Bazoše, našel sem navi ve Zlíně 5,1" má FM transmiter, Blue tooth, AV in (údajně na couvací kameru??), slot na SD, USB 2, a snad RDS TMC na displeji IKONU, ale prej nejde spustit? nedá se to pak abgrejdovat v programu??,. za 2 900 kKč. Teda nevím jestli na té navi nejde jen v ČR, nebo nikde.(povídal že prej u nás ještě RDS nevysílá???). No a jak sem koukal na ty Vaše na aukru,mám tomu rozumět tak, že ty Vaše NO NAME navi nemají mimo FM transmiteru ani blue tooth, ani RDS, nebo mají a už se to rozjíždí???? Hoďte info, díky Maky


Naposledy upravil maky dne Mon Apr 12, 2010 7:29 pm, celkově upraveno 1 krát
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  _Mickey_ Mon Apr 12, 2010 7:04 pm

Ahoj.

Jestli jsem ten dotaz spravne dekodoval, tak jsi se ptal na RDS-TMC.
V tom pripade ti muzu rict, ze tohle vysilani uz v CR funguje, ale rozhodne bych se na nej nespolehal :-D
Navigace mi hlasky z dopravni situace prijma a prepocitava dle nich trasu. Ale taky se mi stalo, ze cca 6 mesicu uzavrena silnice v tom systemu nebyla a naopak parkrat mi to hlasilo, jak je na silnici zacpa a nehoda a rozkopano a ono uz tam davno nic nebylo :-)
No, ale je fakt, ze po Praze to obcas i zafungovalo...asi jednou :-D

Takze tak.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty RE: navi

Příspěvek  maky Mon Apr 12, 2010 7:27 pm

Jojo o to mi šlo ale potřeboval sem to vědět od těch NO NAME navi, že jí má Evolve a jiné značkové to vím, že to začíná fungovat sem se dočetl na Renault fóru od Šamši a spol, ale ti řeší origo navi Carminat, ale ta mi nejde ba ani displej nesvítí, což je vinou navi, ale je to škoda, přicházím o možnost výběru skladeb z CD měniče pod sedadlem řidiče. (mám RGS 2005, 1,9 dCi, Privileg, Xe,Na). Tak zatím čau Maky a díky za odpověď.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Lazak Tue Apr 13, 2010 6:52 am

to Maky: pokud máš v autě origo navi a nefunguje a chceš navi, tak na tvém místě bych se snažil ji rozchodit. Jasan, že jsi to asi nějak zkoušel, ale v Čr si myslím nejsou na to moc dobří. Pokud to nemáš nějak extra daleko do Polska, tak bych se poohlídnul tam. Jsou borci co umí i scenicy naučit, že na display je polština jako další jazyk, tak věřím, že by rozchodili i tu navi. Mrkni na http://moto.allegro.pl a ti co dělají displaye a elektro na scenica budou umět i ty navi. značka navigace 38652
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  _Mickey_ Tue Apr 13, 2010 6:57 am

Jo, to jsem taky cumel, kdyz jsem tam videl inzeraty na opravu displeje, vcetne nahrani polstiny :-)
Ne, ze bych tomu displeji nerozumel, ale cestina by byla cupr.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re:navi

Příspěvek  maky Tue Apr 13, 2010 4:15 pm

Čau kluci , jójóo chápete mně dobře, ano mám navi, seklo se v ní CD a nešlo ven , tak sem odpojil navi i čtečku CD ( jsou každá zvlášť krabice pod sedadlem spolujezdce, po zapojení nic, tak znovu odpojit, dal sem to ajťákovi, ten CD vyndal a po montáži v renoltu za 500 kč mi řekli že je to v háji a že sem tam dal špatný cd (od Tele atlasu a né origo od renaultu tuším navigon??, musel bych do auta.) a že to lehlo a už nikdy nepůjde ani navi a ani displej. celou anabázi popisuju na jiném topicu.Renault club téma smrt navi.,No a když čtu ty peripetie s abgrejdama na Carminat a nemožnost navi vyndat a vzít jí na kolo, nebo do města, tak mě mrzí pouze ten displej. Jóó našel sem borce, ten rozchodil rádio a už nemám zakodováno a hraje jako z partesu, ba i měnič cd chodí,akorát nevím jak navolit skladby bez displeje, tak to mám sesumírované a vypálené jak mi to vyhovuje.ale ten borec že by to zkusil rozchodit, ale potřebuje tam mít přistavené auto aspoň týden, no ale já ho potřebuju jezdíme se ženou denně do práce.proto to řeším tím nákupem mobilní navi.( mám dát za opravu nebo koupě starší navi okolo 4000, nebo za ty prachy koupit přenosku????) No kdyby někdo věděl o Carminatu za rozumnou cenu a povedlo se to rozchodit, za pokus by to stálo teda zachránit ten displej. ˇJóó a je mi jasný, že současné vysílání RDS je v plenkách, ale snad se to časem rozjede,néé, když už jdeme do evropy, tak snad taky do ní pojedem a oni k nám,???Jak říkám kažá rada dobrá.
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: navi

Příspěvek  maky Wed Apr 28, 2010 8:23 pm

Nazdárek chlapi, tak se mi splnil sen a navi NO NAME 5,1 " je doma, zatím se seznamujem a jako první se skoro samo rozeběhlo BT, jen sem ho spustil zap telefon a už se domluvily jedna báseň. Nastavit hlášky Pavla Lišky taky bez problémů, no a teď jen usadit a zakabelovat a jedem.
Tak snad se to konečně pohne k lepšímu a ten můj jankovatej auťák uvidí že ho mám rád když ho takto rozmazluju. ( dnes hláška Airback Chack service No ) teda snad sem to moc nezkomolil. Tak se mějte a těším se na Mělník. značka navigace 38652 maky
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  vecino Thu Apr 29, 2010 8:43 am

Nebojíte se těchto čínskejch no name GPS ? Parametry i cena je super, ale dá se reklamovat ? Není to poruchový ? Taky bych rád něco koupil a nevím co.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Nomed Thu Apr 29, 2010 4:44 pm

vecino napsal:Nebojíte se těchto čínskejch no name GPS ? Parametry i cena je super, ale dá se reklamovat ? Není to poruchový ? Taky bych rád něco koupil a nevím co.

no zaruku mas 2r .. reklamovat .. no bud ti daju 2 kus ...co samozrejme nebudu mat ..bot uz sa nebude vyrabat Very Happy .. takze dotanes naspet peniaze ... bounce


co sa tyka toho ak sa nepokazy .. tak po 2 rokoch bude aj tak stara a kupis novu ....ale urcite nemines tolko ako ked kupis znackovu ako ja a zistis ze uz ju firma softverovo nepodporuje alebo ju skor degraduje na navi za par korun
značka navigace 109403


suma sumarum ak si ju kupis nic nepokazis lol!

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re navi

Příspěvek  maky Thu Apr 29, 2010 8:15 pm

Nazdar hoši, tak nová NO Name navi zatím šlape je sní ozaj sranda, snad to vydrží cena 2 900 Kč, slušná na výbavu,
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

značka navigace Empty Re: značka navigace

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru