Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pojištění odpovědnosti a další....

+17
placi414
Jirin_CZ
budulajs
Pule
Děda
maky
svar
Vranik
hudy
vecino
koprda
Frodo
Popenec
honzikf
Prašík
_Mickey_
Lazak
21 posters

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Tue Nov 15, 2011 8:24 pm

Tak dokonáno jest, před změnou pojišťovny sem nechal vyměnit přední okno, které mi rozbil jeden borec při jízdě po D 1 z posledního Mederu, musel sem doplatit 3560kč, protože mám pojištěno do 10 000 tisíc, dal sem výpověď pojišťovně Slávia, která tu částku 10 000 uhradila a sem asi blbej, nepoučitelnej, a pojistil s opět u pojišťovny Slávia ale ne za 4 800, jak mi zvedli pojistku, ale za 2 900 i s oknem za 10 000. a na rok pojištění pokut zdarma... no nejsem blbej?????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Pule Tue Dec 20, 2011 1:06 pm

Taky přihodím svoje ceny,

Direct pojišťovna, na rok 9.562 včetně uznaného bonusu 48 měsíců a dodatečné obchodní slevy 10 %.
je v tom : povinné ručení + živelní událost + havárie + vandalismus + odcizení + asistenční služba + čelní sklo. Z komplet přehledu ostatních pojišťoven bylo tohle druhé nejlevnější.

Původně mělo být auto napsané na ženu, ale poté co jsem zjistil, že by jí to vyšlo komplet o dobré 4 tisíce víc, musela na vlastnické právo zapomenout. Rolling Eyes ale bylo kolem toho teda řečí....



Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  _Mickey_ Tue Dec 20, 2011 1:10 pm

No ono u toho pojisteni je taky zajimava castka, na jakou je auto pojistene, jaka je spoluucast, a na kolik je predni sklo...
Dle toho se vysledna castka muze taky dost menit.

Mickey
_Mickey_
_Mickey_

Poeet p?íspivku : 1200
Registration date : 25. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  budulajs Tue Dec 20, 2011 1:12 pm

Mě vyšlo povinné ručení na 1360,- kč/rok. 1,5 dCI, 60kW,104 měsíců bonus, uzavřeno přes internet, pojišťovna Triglav
budulajs
budulajs

Poeet p?íspivku : 62
Location : Brno
Registration date : 22. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Pule Tue Dec 20, 2011 1:16 pm

čelní sklo 10 tisíc, bez spoluúčasti, limity plnění 35 mil./35 mil.
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Jirin_CZ Tue Dec 20, 2011 7:06 pm

Prihodim sem svou trosku do mlyna... Smile Kdyz jsem si mazlika dovezl Cca rok nazpet tak mi ho po 14 dnech vlastnictvi v cele predni casti zrusil nedockavej taxikar..... Takze klasika policie apod... Ale kdesi se tam vzala asistencni sluzba... Rikam si proc ne vyuziju toho... Dali nahradni auto a o vse se postarali... Do smlouvy o oprave jsem si nechal zapsat ze me to cele nebude stat ani korunu a ze jakekoliv pripadne poplatky plati ze sveho... Protoze co je psano..... Smlouva byla podepsana a ja odjizdel nahradnim vozidlem... Smile Mazlika mi opravili (vcelku pekne Cool ) a ja odevzdal nahradni auto... Po cca mesici mi prisel papir z pojistovny ze tohle a tamhle to... Tak jsem je slusne odkazal na autoservis ktery ma plnou moc a zastupuje me v tehle veci... At se perou mezi sebou... A taky se perou.. Very Happy Do ted... Ale to neni moje starost (i podle pisemneho vyjadreni apojistovny)... Ja mam auto opraveny a nestalo to ani korunu... Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 19836

Jinak ja mam Hasicskou, pojisteni na 50 milionu, vsechny okna na celkovou castku 20 000, asistencni sluzby v cele EU a nejaky drobnosti za 4300 rocne... Smile Jsem mladej clovek a bydlim blizko prahy tak to holt mam drazsi... Sad
Jirin_CZ
Jirin_CZ

Poeet p?íspivku : 229
Age : 35
Location : Zalezlice
Registration date : 07. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  placi414 Sat Jun 02, 2012 5:35 am

Já mám 1.9 dCi a platím 1914,-Kč/rok u poj.Slavia.

placi414

Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 02. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Kopy Sun Jun 03, 2012 6:49 am

Máme dvě auta přes lazaka-kooperativa ,sklo na 10 000,-,už mám plnej počet bonusů,auto-2000,-ročně
já jsem za ty roky neměl nikdy havarijní,vždycky jsem měl starší auto a spolíhám na samo domo servis
první pojišťění jsem měl taky u kooperativy,to jsem platil za dvoulitra cromu před 12 roky 6000,-
pak triglav-to šlo za polovic,hasičská,slavia,dolnorakouská a teď kooperativa zpět
Když bych já někomu něco,tak on je v pohodě,ale co když někdo do mě s nějakou obyč pojistkou?to se budu asi divit.
Do kolegy z práce ťukla paní s triglavem a co všechno musel objezdit osobně,no hrůza a to byl jen nárazník.
Další se loni nechal zlákat directem,že ušetří,tak ušetřil rok a teď na další rok mu to pěkně namastili,tak je pěkně nasranej.
Kooperativa furt stejně(zatim)
Pozdravuju Lazaka a snad nepodraží Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 388709
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  hudy Sun Jun 03, 2012 10:19 pm

Též s díky pozdravuji Lazaka, ale mě bohužel (netušim proč) z 2378,- zvedli na 2565,- (splatnost 22.6. tak jsem to zatim neplatil, zkusim do te doby okouknout, co nabízí trh)
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Mon Jun 04, 2012 12:49 pm

Netuším proč .... zvedli pojistnééé, no protože sou to šupáci a pro nové pojištěnce to dají klidně zadarmo, vydřou to z věrných ( liných a blbých) zákazníků!!!! udělej to jako já minulej rok odhlásil sem pojistku od pojišťvny Slávia a jako novej sem se přihlásil za polovic u pojišťovny.... no typni si???? samo u pojišťovny slávia!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další.... Prosba o pomoc

Příspěvek  Pule Tue Jul 31, 2012 7:13 pm

Prosba o pomoc,
kolegové, jestli vás můžu poprosit, hoďte mi sem na vlákno nějaký tipy, co kdo platíte za povinné ručení, jaké připojištění k tomu máte sjednané, jestli máte někdo havarijní a hlavně kolik vás to ročně u jaké pojišťovny stojí ?? Moje pojišťovna - Direct - jak všichni asi víme ukončila v letošním roce svou činnost, a tak sháním nějakou náhradu.
Předem díky
P.S. má podle vás smysl havarijní pojištění nebo ne ?
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Koci Wed Feb 04, 2015 12:42 pm

Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  hudy Fri Feb 06, 2015 11:28 pm

na jakou ses dostal cenu?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Koci Sat Feb 07, 2015 11:42 am

Jako kazdy rok mi to v Generali slo nahoru ( misto toho aby to šlo dolu - diky bonusu) tak za 89 mesicu bonusu chteli uz 3997kc ( jen zaklad 35mil.) Ted mam u AXA 2526kc 70mil. taky zaklad+nejaka asistence navic) Very Happy
Koci
Koci

Poeet p?íspivku : 297
Age : 52
Location : Týn nad Vltavou (Kameňákov)
Registration date : 17. 04. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  moucha tse-tse Thu Feb 12, 2015 1:51 am

Taky jsem u Generali.Letos mi prisel dopis o zvyseni..cca300-400kc.Tak jsem jim napsal, ze rusim smlouvu.A oni na to at se dostavim na pobocku.No a dali mi starou cenu.Tusim ze mam100mil, plny bonus, asistence, zver a ja nevim co jeste.Takze lze i tam smlouvat.Platim necele 4000kc.za 1.5dci

moucha tse-tse

Poeet p?íspivku : 35
Location : okr.Novy Jicin
Registration date : 23. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Thu Feb 12, 2015 11:32 am

Ta cena je pojistka, nebo jen povinné ručení????
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  moucha tse-tse Thu Feb 12, 2015 6:49 pm

Ahoj Maky
tímto se omlouvám všem za nepřesné informace,které jsem napsal.Spojily se mi obě pojistky,které máme.Takže vše napravuji:tyto řádky se vztahují k 1.5dci
Pojištění odpovědnosti z provozu vozidla..+doplnková pojištění.
plnění 70/70mil,plný bonus,střet se zvířetem (nově včetně domácích),rozšířená assistance,živly..havarijní nemám.Cena 2642+333=2975kč.
Ten papír na pobočce byl dodatek....že nesouhlasím s novou cenou....že obě strany mají zájem na dalším trvání pojištění...cena zůstává stejná.
ahoj moucha:-)

moucha tse-tse

Poeet p?íspivku : 35
Location : okr.Novy Jicin
Registration date : 23. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Thu Feb 12, 2015 8:12 pm

a co přední okno, nebo všechna skla???
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  moucha tse-tse Fri Feb 13, 2015 6:26 am

Myslim, ze pojistuji jen vsechna skla.Okno pojistene nemam, bud se rozbije "zivlama":-) nebo si predni vymenim sam.Za to okno bez papiru nechcou moc..neni to corka, jsou nove.

moucha tse-tse

Poeet p?íspivku : 35
Location : okr.Novy Jicin
Registration date : 23. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Fri Feb 13, 2015 10:59 am

Tak konečně sem se dostal ke smlouvě... Po několika výpovědích které jsem vždy když mi poslala pojišťovna Slávie zvýšení pojistného na další rok místo zvýšení bezškodního průběhu, tak sem vždy udělal výběrové řízení a vždy mi vyšlo jako nejlevnější nově uzavřené povinné ručení u Slávie!!, s tím, že pro nováčky je povinné ručení zvýhodněné!!, no a 2014 v létě mi dala výpověď pojišťovna Slávie, tak sem si udělal výběr zase a vyšlo mi parádní povinné ručení u AXA!! Mám pojištěné pov. ručení na 70 /70 mil., připojištění asistence, pojištění skel do 10 000kč. No a celé to vyšlo na pěkných 2 894 kč!!! spokojenost!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  moucha tse-tse Fri Feb 13, 2015 11:24 am

No vidis, ty mas skla a ja zivly a zver.Je to jen o tom, co kdo preferuje.Kdysi jsem sejmul srnu p.p.svetlem..to byl favorit.Od te doby srny nemam rad.Vlastne mam..dobry gulasek prijde vhod:-) ahoj

moucha tse-tse

Poeet p?íspivku : 35
Location : okr.Novy Jicin
Registration date : 23. 09. 14

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Fri Feb 13, 2015 12:31 pm

Tak já sem karosář, tak pokud si to najebu, sám si vyjebu, a na vrakáči nákup to co klepnout nelze ( blinkr, světlo??), no a se srnou jsem již zápasil na motorce .. 2 hod. v bezvědomí, orvanej jak plakát, jen na prdelce bylo možné pohladit!!, např. proraženej frňák, utržený ucho, vyražený zub atd!!! několik desítek stehů, a 8 hod. po nehodě jsem dostal šok a málem chcípnul!! když už sem šel dopryč tak do dveří vešla manželka a prej sem sebou na posteli házel jako pod 380 voltama, oči v sloup a tak zavolala na doktora a na poslední chvilku mě sejmuli hrobníkovi z lopatky!!!no prostě jel sem v pantoflích, trenkách a bez blembáku!!!!! Srna samo že mazala prej do lesa!!!!! Mašina dobitá - prasklej plexištít, kapotáž , páčky, stupačky, řídítka, šavle, nádrž promáčklá od brady, za tejden co sem se vrátil z nemocnice už byla OK a já zase na ní!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Kopy Sun Feb 15, 2015 8:36 pm

Ty seš dobré kořeň Twisted Evil Very Happy
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  maky Sun Feb 15, 2015 8:52 pm

No za těch 60 let co jezdím na motorce...sem si hubu párkrát zhmoždil,
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  MacaC Sat Mar 07, 2015 4:22 pm

Sad  Mno já budu v pondělí do Axy volat - dneska krásné svítilo sluníčko, tak sem vzal hadici a  grandíka vopláchnul, aby se na tom sluníčku hezky blejskal.... a když jsem chtěl leštit skla, tak koukám u řidiče od levého dolního rohu do půlky čára Sad  Tak doufám, že to připojištění skel bude OK a bude mi rychle vyměněno, hlavně zaplaceno. Nemáte tucha kolik stojí čelní?
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Pojištění odpovědnosti a další.... - Stránka 2 Empty Re: Pojištění odpovědnosti a další....

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 3 Previous  1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru