Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

4 posters

Goto down

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? Empty Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

Příspěvek  bobik Tue Dec 08, 2009 2:48 pm

Zeptám se na jednu zapeklitou věc. Stalo se mi už cca 2x tedka jak začala být větší zima , že se mi u spolujezdce samo o sobě stáhlo okénko zhruba o 2 - 5cm. V autě nikdo nebyl a udělalo to tak cca 1/2 dne po opuštění auta. Jinak ovladačem že by ho někdo zmáčknul nebo něco takového to být nemůže je od auta dostatečně daleko. Zeptám se zda-liu má někdo podobný problém nebo alespon čím by to tak mohlo být . Jinak je to na Scénicu II r.v. 20003/11 . A dělá to jenom u těhle jedněch dveří teda zatím .....
Díky moc všem za rady a nápady a odpovědi .
bobik
bobik

Poeet p?íspivku : 125
Location : Hradec Králové
Registration date : 22. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? Empty Re: Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

Příspěvek  MarcelTV Tue Dec 08, 2009 3:38 pm

Možno bol niekto pri aute a nie v aute. Nič ti z auta nechýba? Nič iné mi nenapadá. Možno nejaká kondenzácia vody na spínači, ale to je asi blbosť, bez kľúča (karty) v zapaľovaní. Na iných typoch vozidiel sa občas uvolnilo okno zo spodnej lišty a padalo počas jazdy, resp. tlačením dlaňou nadol. Skús či to nebude ono.

MarcelTV

Poeet p?íspivku : 11
Location : Trebišov, Slovakia
Registration date : 16. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? Empty Re: Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

Příspěvek  honzikf Tue Dec 08, 2009 10:53 pm

No elektronika to těžko otevře sama - když není zapnuté zapalování (tj. karta vevnitř a stisknout start stop tlačítko) tak se nestáhnou, ani když se snažíš, co to dá.
Taky bych to hádal spíš na nějakého chmatáka nebo něco mechanického. Kolegyni se kdysi na Fabii otevíralo samo od sebe okénko spolujezdce do půlky, ale pak toho nechalo.
honzikf
honzikf

Poeet p?íspivku : 100
Age : 50
Location : Plzeň
Registration date : 20. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? Empty Re: Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

Příspěvek  R-ježek Mon Sep 17, 2018 8:49 pm

Zdar chlapy, koukal jsem na všechno možné a narazil na toto téma. Měl jsem také tu čest mít v autě Poltergaista. Taky se mi u spolujezdce vpředu samo stahovalo okno. I když bylo auto zamknuto, tak cca po 3 min se samo začalo stahovat. V servisu tomu nevěřili dokud jsem jim to neukázal. Důvod neznámí, návrh vyměnit řídící jednotku okna - což by byla darda. Jel jsem domů, všechny ovladače i v zadních dveřích jsem rozebral, pročistí kontakty kontaktem a bylo po problému. Nevím co to dělalo, možná nějaký kraťas, oxidace či co ale závada zmizela. Mějte se Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? 38652
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ??? Empty Re: Náhodné , samovolné otevření okna u spolujezdce ???

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru