Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zpětné zrcátko

+5
_Mickey_
pepabor
Popenec
svar
vecino
9 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  vecino Wed Mar 31, 2010 5:29 pm

myckei napsal:Tak jsem to zkousel do polohy D a nejde to, takze opravdu je to stupnem vybavy.
Elektricky sklopna zrcatka nemam (a nijak me to netrapi) ;-) Navic si ani nedovedu predstavit, jak by se mela sklopit, abych byl schopnej z toho auta jeste i vystoupit a zrcatko neulomit (nebo se to sklapne az potom...).

Mickey

Když jsou sklopený a ty otevřeš dveře, tak se hned samy vyklopí - mají to vymakaný.
vecino
vecino

Poeet p?íspivku : 170
Location : Hradec Králové
Registration date : 24. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  Nomed Wed Mar 31, 2010 8:28 pm

mozno maju ... ale po kontrole som zisl ze nemam sklapanie Evil or Very Mad ................... zas nemozem mat secko lol!

Nomed

Poeet p?íspivku : 68
Location : Trnava/Slovensko
Registration date : 01. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  maky Wed Dec 04, 2019 10:01 am

Tak chlapci aby bylo jasno tak:
1 zpětná zrcátka - vyhříváaná 2 piny,.fialový drátky
2 zpětná zrcátka elektricky ovládaná - 3 piny , hnědý, červený a šedivý drátek
3 zpětná zrcátka sklápěcí - 3 piny zelený, bílý a žlutý drátek
4 zpětné zrcátko pravé 2 piny nejsem si jist ale jde o vnější teploměr tak prosím kdo měl rozebráno tak doplňtě..
Z uvedeného vyplývá, že zpětné zrcátko ovládané jen mechanicky lankama do něj vede jen bovden a mám dojem žádná elektrika, Pak jsou zrcátka levá které má elektrické ovládání naklápění a k tomu může být vyhřívání tato verze má 5 pinů ( sklápění ručně) a nadstandart sklápění elektrické další 3 piny tedy celkem 8 pinů pro levou stranu u řidiče!
Pro pravou je to shodné až na ten teploměr a tam je min o 2 piny více ?:?? Čili pokud na ovládací knoflíku u řidiče na dveřích pro ovládání zrcátek nemáte 4 bílé tečky ( elektrický ovládané a sklápěné) ale jen 3 tak nemáte el. sklápění , tudíž si nemůžete nainstalovat tu vychytávku s automatickým sklápěním při zamknutí auta.
Ale nejsem si jist, zda do přívodního konektoru nevede všech 8 drátků ( bohužel já to nezjistím, protže je mám samozřejmě osazené) a pak by bylo možné doosadit ten 4 polohový přepínač a koupit zrcátko s elektrickým sklápěním...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  maky Sat Dec 07, 2019 10:09 am

Ahoj kluci, jsem v řiti . mám RGS II, rv. 2005 výbavu přivileg. Moje žena se potkala s autem proti a přišla o zrcátko u řidiče. Po rozebrání trosek jsem zjistil, že mám 8 pinů, tři uprostřed v horní řadě ( zelený, bílý a žlutý ) jsou na sklápění zrcátka, pak 2 piny v dolní řadě na každém kraji jeden ( fialové) jsou na vyhřívání zrcátka a konečně 3 piny v dolní řadě uprostřed (šedý, hnědý a červený) jsou na seřizování zrcátka, proti konektor má také 8 pinů, potud stávající stav. No a teď jsem musel koupit zrcátko nové a to má sice všechny výše uvedené funkce ale jen 7 pinů, dva ob jeden v horní řadě a 5 v dolní řadě. Nemáte někdo skušenost se zapojením, bude fungovat když nové zrcátko zapojím do stávajícího konektoru 8 pinů na karoserii, nebo ho musím nějak upravit ??? Mám strach abych nové zrcátko nespálil, nebo nevyhořela elektrika nebo pojistky... Za odpověď děkuji
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  maky Mon Dec 09, 2019 9:40 am

zdarec syncí , tak jsem dnes obdržel to mé kýžené zpětné zrcátko a systémem ( kdo se bojí sere v síni) hokus pokus jsem to zrcátko vzal a namontoval na auto… a světe div se. Nic nevyhořelo, žádná pojistka nepraskla a co je nejhlavnější zrcátko funguje jak má !!!! Tak příště klidně zákazníkům můžete poradit, že to s 8 pinama je plně funkční i na 7 pinů ( zřejmě odstranili duplicitu kostry ?? ),
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Zpětné zrcátko - Stránka 2 Empty Re: Zpětné zrcátko

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru