Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STK

+8
svar
PRADedaR
Sedli
mistrli
Jirin_CZ
Kopy
_Mickey_
sali
12 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  petr novy Thu Oct 22, 2015 4:12 pm

dnes jsem byl taky na STK, jen kontrola po výměně řízení (pouzdro axiálního táhla k.o.), udělal jsem si tam sbíhavost, zkontroloval brzdy - i elektrickou...a jinak emise normálně 4940ot. min a kouřivost luxusních 0,60 z povolených 1,9..takže jsem splnil euro 3 :-D ..tankuji jen VERVA diesel a po výměně filtrů a olejů...ono se ta kouřivost dělá při náběhu do těch zvýšených otáček..pak ti to prošlápne ještě 4x ...nic drastického..
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  maky Thu Nov 12, 2015 11:07 am

Zdravím hoši, tak už to má rencek zasebou….. Teda dnes jsme prošli STK bez ztráty bodíku!!!! Emise – kouřivost povolená 1,9, naměřená 0,85, a jinak bez závad!!!!!, po prohlídce mechanik prohlásil máte jako nový!!!!! Ručku nezkoušel páč si nechce natlouct nos !!!Tak asi tak!!!
najeto 213 000km!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  mistrli Sat Mar 11, 2017 2:52 pm

STK opět proběhla bez závad cheers 260 000 km, emise naměřené 0,01, celou dobu co auto vlastním dávám VIF.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  Domiq07 Thu Mar 08, 2018 8:33 pm

vcera som po prvy krat siel na STK s grandikom. pred tyzdnom bol kolega s jeho fiatom a nepresiel kvoli buchotaniu v naprave a rucnej. takze som bol trochu vystresovany lebo pri hupnuti mi zrejme vrzgaju silentbloky stabilizatora. na STK na nic neprisli a grandik presiel bez jednej chybicky (195 200 km). dokonca im nevadil ani napis servis (p) na pristrojovej doske lebo rucka fungovala ukazkove Wink na 12 rocne auto SUPER
Domiq07
Domiq07

Poeet p?íspivku : 65
Age : 40
Location : Ružomberok
Registration date : 18. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  svar Thu Mar 08, 2018 10:53 pm

A nemáš to už v kategorii veterán? Tam jsou jiný podmínky. Laughing Na ty silentbloky nepříjdou, to by museli jezdit po hrbech a ty v dílně nemají
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  Domiq07 Sat Mar 10, 2018 9:25 am

to neviem, ale pochybujem lebo mi obhliadajuci mechanik povedal, ze mam nove auto Razz Razz Razz  na tie silentbloky zatial kaslem. pockam kym sa otepli a ak to bude aj potom robit taq sa do toho pustim.
Domiq07
Domiq07

Poeet p?íspivku : 65
Age : 40
Location : Ružomberok
Registration date : 18. 09. 16

Návrat nahoru Goto down

STK - Stránka 2 Empty Re: STK

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru