Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dojazdove koleso

+2
ScenicNoir
grand20_16v
6 posters

Goto down

dojazdove koleso Empty dojazdove koleso

Příspěvek  grand20_16v Thu Aug 13, 2009 12:05 pm

zdravim,
nikde sa mi nedari zohnat dojazdove koleso, resp. na hladanie potrebujem spravne oznacenie rozmer atd..
grandscenic r.v.2005 benzim 2v16 automat bezne kolesa su 205 60 r16

viete niekto spravne oznacenie, pripadne mate tip kde v okoli bratislavy sa da kupit ?

dik moc

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  ScenicNoir Thu Aug 13, 2009 5:25 pm

U nas mame vsechny dovolene rozmery kol napsane v technicaku, u vas to tak neni ?

ScenicNoir

Poeet p?íspivku : 196
Registration date : 31. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  grand20_16v Fri Aug 14, 2009 9:22 am

ale samozrejme ;-) ... lenze sa jedna o dojazdove koleso, tie su povacsinou oznacovane inak ... vpodstate ako disky cize napr. 4x100 (4 sroby, roztec)
dojazdove kolesa som nevidel v ponuke u ziadneho dostupneho predajcu (internetoveho) napr. lacne/levne pneu.sk ....cz atd... takisto som obvolal tradicnych dodavatelov ako forstinger etc... jedine v origos renault, ale z principu kvoli ich pristupu a cenam ich odmietam sponzorovat

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  petr Sun Aug 16, 2009 8:00 pm

podívej se jestli máš na kole 4 šrouby.jestli ano tak by to mohl být disk 5,5 J R16 ET 42 na který patří dojezdové kolo 175/70 R16.o jednom volném disku bych věděl. https://2img.net/r/ihimizer/i/55jr16.jpg/

petr

Poeet p?íspivku : 7
Location : Ostrava
Registration date : 12. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  grand20_16v Mon Aug 31, 2009 11:52 am

dakujem, ponahlal som sa na dovolenku, preto som zhanal, nastastie sa mi podarilo na vrakovisku kupit, ale aj tak dik za ponuku

grand20_16v

Poeet p?íspivku : 54
Registration date : 19. 09. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  pirduch Wed Jun 08, 2011 7:16 pm

petr napsal:podívej se jestli máš na kole 4 šrouby.jestli ano tak by to mohl být disk 5,5 J R16 ET 42 na který patří dojezdové kolo 175/70 R16.o jednom volném disku bych věděl. https://2img.net/r/ihimizer/i/55jr16.jpg/

Počítám, že už asi volný není, co?
Sháním rezervní kola na GrandScenica, naviják už je namontovaný rok, a rok už mi kámoš slibuje rezervu a výsledek-není...
Tak už jsem se rozhodl také rozhodit sítě...nevíte někdo o rezervě? prolezl jsem vrakáč v Komořanech, a nemaj...ale dál jsem se ještě nevydal...
Díky za každou radu.
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  Lazak Wed Jun 08, 2011 7:43 pm

Kup jeden plnohodnotný plecháč, sežeň gumu 205/60/16 a nahod to zespodu na naviják. Já to tak měl a pohoda, nebylo to o moc nižší a v případě defektu můžeš jet dál bez omezení a bez limitu dojezdového kola.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  hudy Sat Jun 11, 2011 11:22 pm

To já zase mám (ale bohuzel z ruky nedám Very Happy ) úzkou rezervu, ale jeste stále nemám naviják (a ze uz to jsou 4 roky). Dosud mi bylo blbý otravovat Svara, ale dost mozná se i já pokusím na neho obrátit o pomoc. Rozhodne auto s navijakem pak pripadne bude prodejnejsi nez bez neho Smile
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  pirduch Mon Jun 13, 2011 7:41 pm

hudy napsal:To já zase mám (ale bohuzel z ruky nedám Very Happy ) úzkou rezervu, ale jeste stále nemám naviják (a ze uz to jsou 4 roky). Dosud mi bylo blbý otravovat Svara, ale dost mozná se i já pokusím na neho obrátit o pomoc. Rozhodne auto s navijakem pak pripadne bude prodejnejsi nez bez neho Smile

To je škoda, že jí z ruky nedáš, přemýšlím o ní teď na poslední chvíli hlavně kvůli sobotnímu odjezdu na dovolenou v Rakousku...nerad bych se nechal přeqapit a pak ještě zaskočit tou opravovací sadou...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

dojazdove koleso Empty Re: dojazdove koleso

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru