Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

+10
Manovar
bambinot
medabeda
MartinLM-SK
mildaus
hallda & hallyna
Ruda
Lazak
svar
jaris
14 posters

Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  jaris Tue Apr 07, 2009 5:12 pm

Pořád doufám, že je to špatný vtip, ale tohle jsem bohužel četl na RC. Nevěďel jsem kam to zařadit, na srazu se s ním rozloučíme za všechny grandy...
http://forum.renaultclub.cz/viewtopic.php?t=26701&highlight=
jaris
jaris

Poeet p?íspivku : 256
Age : 61
Location : okolí Rumburku, Severočeský kraj
Registration date : 18. 01. 09

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  svar Tue Apr 07, 2009 5:27 pm

Bohužel to není vtip, ale skutečnost a realita. Byl to člověk s velkým a otevřeným srdcem, který rozdával kolem sebe obrovské množství životního optimismu. Čest jeho památce, ať mu to i tam nahoře dobře jezdí.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Lazak Tue Apr 07, 2009 6:19 pm

Tak tohle je hodně smutná zpráva, znali jsme se jen přes forum a chat, ale hodně to zamrzí, navíc v tak mladém věku...k tomu není co dodat.... Crying or Very sad
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Ruda Tue Apr 07, 2009 7:35 pm

No, tak to je velmi smutná zpráva. Určitě si vzpomeneme v Mělníce. A přeji mu dobrou nebeskou "jízdu".
Ruda
Ruda

Poeet p?íspivku : 78
Location : Praha 10
Registration date : 30. 12. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  hallda & hallyna Tue Apr 07, 2009 8:15 pm

Smarja, 3.4 mam dojem jsme jeste neco psali tady na foru a .... znam jen tady z fora ale o to vice me toto zaskocilo, cest pamatce a hodne moc povzbuzeni pro jeho rodinu - bude ji potrebovat, 42let je strasne moc malo - vim o cem mluvim.
hallda & hallyna
hallda & hallyna

Poeet p?íspivku : 77
Location : Praha - 9
Registration date : 25. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  mildaus Wed Apr 08, 2009 4:40 am

tak to mě moc zaskočilo ... Sad na mělník se moc těšil .... čest jeho památce Sad

mildaus

Poeet p?íspivku : 68
Location : Kralupy nad Vltavou
Registration date : 21. 08. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  MartinLM-SK Wed Apr 08, 2009 5:04 am

Moc smutná správa. Úprimnú sústrasť jeho rodine a tým, čo ho poznali. Česť jeho pamiatke.
MartinLM-SK
MartinLM-SK

Poeet p?íspivku : 189
Registration date : 05. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  medabeda Wed Apr 08, 2009 6:29 am

Tak to jsem opravdu zaskočen pale Upřimnou soustrast.
medabeda
medabeda

Poeet p?íspivku : 177
Registration date : 09. 01. 09

http://www.erotickahrackarna.cz

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybář90

Příspěvek  bambinot Wed Apr 08, 2009 7:56 am

Zdravím přátelé,
tak to jsou hodně špatné zprávy,s Velrybářem90 jsem se sice osobně neznal,pouze tady na fóru,ale i tak je smutné,pokud si něco takového přečtu.Chtělo by to,aby se nás v Mělníku sešlo co nejvíce,aby jsme mohli udělat "pořádnou jízdu" i za Velrybáře90! Crying or Very sad
bambinot
bambinot
bambinot

Poeet p?íspivku : 103
Location : CHOMUTOV
Registration date : 04. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Manovar Wed Apr 08, 2009 10:08 am

Taky jsem zaskočen. Ačkoliv jsem jej osobně neznal, jen z jeho "pohodových" příspěvků tady na fóru to musel být fajn člověk. Upřímnou soustrast.
Manovar
Manovar

Poeet p?íspivku : 50
Age : 49
Location : Ostrava
Registration date : 14. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Kopy Wed Apr 08, 2009 12:41 pm

Když jsem před koupí Granda pročítala všechno možné ohledně tohoto auta, narazila jsem samorřejmně i na kvic.net. Velrybář tam jako jeden zmála vystoupil z anonymity a tím mi byl už od začátku hrozně sympatický. Při pročítání přístěvků na "starém" foru na mě zapůsobil a teď je mi líto, že jsem ho nestihla poznat osobně. Upřímnou soustrast jeho rodině.
Kopy
Kopy

Poeet p?íspivku : 259
Age : 44
Location : u Brna
Registration date : 19. 02. 09

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Grandík Thu Apr 09, 2009 7:14 am

Tak to je mi velice líto. Osobně jsem jej také neznal, ale na prvním Granďáckým srazíku, kde jsem nemohl být z důvodu, do současné doby trvajících zdravotních problémů, byla má drahá polovička a byla velice nadšená z toho jací všichni na srazíku byly skvělí. Velrybáře mi vykreslovala jako pohodáře, který ji byl hned od první chvíle velice sympatický. Škoda, že jsem jej nestihl poznat osobně. Jak to tak čtu, opravdu se manželka nemýlila.
Tímto bych chtěl vyslovit i upřímnou soustrast všem pozůstalým a příbuzným. No a „našemu kolegovi“, který nás od této chvíle bude doprovázet na našich cestách klidnou a pohodovou cestu.
Zítra, tedy v pátek dne 10.04.2009 uváži na anténu svého Grandíka černou stužku, jako výraz smutku.
"Ahoj!"

Grandík

Poeet p?íspivku : 96
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Frodo Thu Apr 09, 2009 11:20 am

Škoda každého dobrého člověka. Je mi to moc líto, v tomto věku je to tragédie. Budeme vzpomínat.
Frodo
Frodo

Poeet p?íspivku : 261
Location : Ostrava
Registration date : 17. 08. 08

http://www.frodogalery.cz

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  xxmirek Thu Apr 23, 2009 9:10 pm

Jak jsem již psal v jiném příspěvku, delší dobu jsem tu nebyl. Ale zpráva, kterou jsem si teď přečetl, mě opravdu vzala dech.Několikrát jsem si to vše pročítal a nevěřil svým očím. Velrybář byl vlastně mím vrstevníkem ....... Znal jsem jej sice jen tady z fóra, z diskuze atd. Ale byl to jeden z prvních přispěvatelů do tohoto fóra ........ Takže upřímnou soustrast rodině - i když opožděně. Byl to opravdu SKVĚLÝ člověk .....


xxmirek
xxmirek
xxmirek

Poeet p?íspivku : 217
Age : 57
Location : olomoucký kraj
Registration date : 08. 08. 08

http://www.djmirek.ic.cz

Návrat nahoru Goto down

Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90 Empty Re: Vzpomínka na Vaška Šlesingera alias Velrybar90

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru