Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nosiče kol za auto

2 posters

Goto down

Nosiče kol za auto Empty Nosiče kol za auto

Příspěvek  jirkaol Tue Apr 14, 2020 7:37 am

Ahoj lidi,
Plánuji nákup nosiče čtyř kol na tažné a chci se zeptat na doporučení jaké koupit.
Dle ceny, montáže atd se mi líbí Peruzzo PURE INSTINCT 4 http://www.peruzzosrl.com/cz/bike-carrier/tow-hook/como-cp-cp.php, ale někde jsem četl, že ani po sklopení nejdou otevírat páté dveře.
Prosím o vaše zkušenosti, inspiraci ....

P.S. Thule nechci, jsou moc drahé.
jirkaol
jirkaol

Poeet p?íspivku : 63
Location : Olomouc
Registration date : 20. 09. 13

Návrat nahoru Goto down

Nosiče kol za auto Empty Nosič

Příspěvek  pirduch Tue Apr 14, 2020 10:03 am

Já mám Thule....ano, jsou drahý,ale zatím tedy musím jen a pouze chválit. Pohodové zapojení,lehké naložení, a hlavně možnost ten nosič pak jednoduše srazit a uklidit do kufru auta, asi bych neměnil. Míval jsem předtím na 2 kola nějakej italskej neznačkovej za 3000,a nikdy více...
S poptávaným nosičem nemám zkušenost, takže bohužel asi neporadím, u Thuleho je možnost zavěšení na kouli tak,aby dveře po sklopení šlo, i nešlo otevřít, záleží jen a pouze na vychytání roviny, to člověk třetím,čtvtým nandáním už pozná.
Vím, že mi kolega říkal, že i ty levnější už jsou ted také kvalitnější, takže je předem neodsuzuji, nevím jak tady kdo má zkušeností, možná bych se být tebou mrknul na nějaké diskuse mezi cyklistickými stránkami .
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru