Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

3 posters

Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  vasekherda Mon Feb 03, 2020 5:50 pm

Zdravím kolegové.
Chtěl bych deaktivovat autovatické zapínání zadního stěrače po zařazení zpátečky v případě zapnutých předních stěračů. Jde to udělat nějakou "klávesovou zkratkou" (například jako deaktivace automatického zamykání při rozjedu, či automatického rozsvícení za šera)? Jedná se o Scenic r. v. 2004. Za radu budu vděčný.

vasekherda

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 10. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  maky Tue Feb 04, 2020 9:00 am

Jediný co vím, je mít při zařazení zpátečky vypnutý stěrače, vypnout jen zadní to nevím zda jde ? Možná přes diagnostiku ??
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  sali Wed Feb 05, 2020 10:13 am

Přímo v autě jako uživatelská volba to není. Zkusit to najít v diagnostice, ale když vidím jak někteří experti mají problém i s tak běžnou věcí jako je změna intervalů pro výměnu oleje tak tomu moc nevěřím že se ti to povede. A jestli to tam vůbec je.
Proč to chceš vypnout?
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  vasekherda Wed Feb 05, 2020 2:23 pm

S jedním servisákem co se specializuje na Renaulty jsem už mluvil. V diag. to nenašel.
Vadí mne že se zapíná zadní stěrač při zpátečce i když je často zadní sklo suché. Tak jsem to chtěl nastavit na manuální zapínání.

vasekherda

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 10. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  sali Wed Feb 05, 2020 2:28 pm

Tak potom už jenom rada od makyho. Vypnout před zařazením zpátečky přední stěrače a potom se ten zadní nesepne.
Hoj Sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  vasekherda Wed Feb 05, 2020 2:45 pm

Asi mne nic jiného nezbyde. Sice je to drbání pravou rukou za levým uchem Smile.

vasekherda

Poeet p?íspivku : 20
Registration date : 10. 11. 19

Návrat nahoru Goto down

Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů Empty Re: Deaktivace automatického zapnutí zadních stěračů

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru