Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mácovo grandík

3 posters

Goto down

Mácovo grandík  Empty Mácovo grandík

Příspěvek  MacaC Sun Jul 15, 2018 10:14 am

Zdravím jsem docela pozadu s fotkama, hold moc auto nefotím Very Happy

Ale včera jsme měli veselku a cestou mezi domovem a oslavou v deset večer jsem trefil zajíce. Následek mlhovky v pi** , zajíc Mácovo grandík  519902, plasty snad půjdou poladit. To je prostě pech mno.  

Mácovo grandík  20180715_111002cmsph
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  sali Mon Jul 16, 2018 11:36 am

Ideální příležitost pořídit si denní svícení kombinované s mlhovkou.
Hledej DRL FOG 90 tak jako tady dole v odkazu.

https://www.levnealarmy.cz/eshop/osvetleni/led-svetla/kombinace-dennich-svetel-a-mlhovek/drlfog90-mlhova-svetla-svetla-denniho-sviceni-homologace.html

Toto je jenom pro ukázku určitě se dají sehnat o trochu levněji. Já je mám už pět let a naprostá spokojenost.
Hoj Sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  MacaC Mon Jul 16, 2018 12:36 pm

Ahoj no pěkný ale za 2900 co sem našel nejlevnější je to i tak drahé. Možná, že má to svícení vliv na spotřebu, ale můj nájezd je tak malý, že bych to nepoznal, cena H7 taky není nijak přemrštěná, takže tam vrazím zase klasické mlhovky. Plus ještě mám v autě nastaveno, se světla rozsvěcují i když je mám vypnutá, to nevím jak je udělané, nejspíš přes řídící jednotku.
Ale i tak díky, ani jsem nevěděl že to takhle jde udělat. A já jsem si říkal jak to mají ty auta udělané, že svítí mlhovkama Very Happy
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  sali Mon Jul 16, 2018 12:50 pm

jj ono není to zadarmo ale vzhledem k ceně nových mlhovek v autokelly to je cca 700 za kus plus cca 300 za žárovku, nebo v Renaultu cca 900 za kus včetně žárovky. Na vrakovišti seženeš tak akorát mlhovky co se na nich už bude loupat ta stříbrná vrstva.
Každopádně ať se ti práce podaří. Já jsem trefil zajdu o dost hůř. Měl jsem to i lakováním nárazníku a nějak se nepodařilo trefit barvu takže dodnes mám památku.
Hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  svar Tue Jul 17, 2018 6:55 pm

Jak píše sali, nahradit mlhovky kombinovanýma. Zapojení není zas tak složitý. Mřížka při troše dobré vůle by měla jít nacvaknout zpátky a spodní plast pod nárazníkem dostaneš zpátky na místo a znovu nanýtuješ.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  MacaC Tue Jul 17, 2018 7:41 pm

už sem pod to vlezl....spodek sem zatím vzal šrouby(neměl sem po ruce kleště) problém je že musím nechat svařit(zda to pujde) vzpěry co drží mlhovky, ty jaksi nahoře ulítli. Zatím to nechám tak. Jinak opravdu tam nebudu dávat ty kombi páč ta cena je pro mě moc. To ty peníze raději investuji do rozvodů.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Mácovo grandík  Empty Re: Mácovo grandík

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru