Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Důležitost manuálu

2 posters

Goto down

Důležitost manuálu  Empty Důležitost manuálu

Příspěvek  karloscz Wed Nov 16, 2016 12:23 pm

Granda jsem pořídil zhruba před týdnem a stále se s ním seznamuji. Už se mi stalo že jsem si vypnul automatické rozsvícení světlometů a netušil jak to vrátit zpět. Ještě že to jde i manuálně Very Happy Když mám čas, pročítám manuál a dnes mě docela překvapil. V domnění že nemám základní nářadí jako je hever, tažné oko atd. jsem začal shánět náhradu. Když jsem se ale v manuálu dostal na stránku s nářadím a opravou pneumatiky, zjistil jsem že mám kompletní výbavu i se sadou na huštění pneumatik v autě a fungl nová - nepoužitá. Jen ta lahvička na opravu pneu zaslouží vyměnit. Teď už jen vyřešit rezervu.
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Důležitost manuálu  Empty Re: Důležitost manuálu

Příspěvek  svar Sun Nov 20, 2016 10:21 am

Co se týká všech ukládacích prostor, tak svýho času se tu někde potulovalo krásný schéma všech prostor i se seznamem, co v nich je...
A jak říká můj kamarád, "Já jsem IT, já se návodů štítím", tak nevím....
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Důležitost manuálu  Empty Re: Důležitost manuálu

Příspěvek  karloscz Sun Nov 20, 2016 4:03 pm

To já si v jakémkoliv manuálu rád pročtu. Né že by jsem nepřišel na to co jak funguje, ale abych nepřišel o nějakou funkci přístroje. Díky manuálu na Granda jsem našel nářadí a taky jsem zjistil že když mám otevřená okénka a auto zamknu dvojklikem, tak se sami zavřou. Pro někoho je to všední věc, ale já to na předchozím Scenicu z roku 1999 neměl a tak je to pro mě novinka. Very Happy
karloscz
karloscz

Poeet p?íspivku : 161
Location : Rumburk
Registration date : 13. 11. 16

Návrat nahoru Goto down

Důležitost manuálu  Empty Re: Důležitost manuálu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru