Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výměna pylového filtru Renault Scénic II

3 posters

Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  bobik Sat Oct 03, 2015 5:35 pm

Měl bych prosbu neměl by tu někdo popis nebo dokonce video jak vyměnit pylový filtr u Renault Scénic II .
Ještě se zeptám jestli mimo pylového , vzduchového a olejového filtru není v autě jiný . Četl jsem o palivovém filtru ale nevím jestli ho mají i benzínové verze tohoto typu auta .
bobik
bobik

Poeet p?íspivku : 125
Location : Hradec Králové
Registration date : 22. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Re: Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  maky Sun Oct 04, 2015 10:12 am

Ano mají ale ten benzínový je taková sklenička průhledná napojená na přívodní hadičce, ale pokud ho neobjevíš, tak ho nemáš???, No a výměna pylového ( kabinového filtru ) u II čendy je ta nejsnadnější věc!!,
Otevři kapotu, sundej plastovej kryt motoru, a posviť si baterkou do prostoru pod přední okno!, uvidíš takové dvě páčky ty pootočíš a vyndáš krytku filtru., a pylový filtr vytáhneš směrem k sobě! Zapamatuj si jakou stranou byl nahoru vyluxuj vysavačem prostor po filtru, vystříkej desinfekcí na klimatizaci a pusť naplno ventilátor s uzavřenou cirkulací!, pak nasaď filtr zpět a zavíčkuj, pootoč vrtulky a je hotovo!!!,
Ale tak to nedělám!!!, já si koncem května, nebo začátkem června koupím nový filtr, zavolám do některého servisu kde dělají servis klimy a nechám si to udělat!!! cena je okolo 450 kč, a obsahuje: výměnu filtru ( toho co jsem si koupil ) desinfekci klimy sprejem, desinfekci vnitřku kabiny ozonem, odsátí náplně klimy, zjištění případného úniku ( zkouška těsnosti a podle váhy odsátého média), promazání systému olejem a naplnění novou náplní!!! Trvá to okolo 40 minut! a na rok mám zase pokoj!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Re: Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  R-ježek Sun Oct 04, 2015 10:20 am

Přesně jek píše Maky. A teď mimo - já chci taky servis klimy za 450,- ,to asi není v Praze, že? ;-)
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Re: Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  maky Sun Oct 04, 2015 10:59 am

Ale je... Praha Štěrboholy, Praha Kunratice, Libušská, auto sklo!!!! Sentera s.r.o. při výměně předního okna a čekání až to zatvrdne!!!!!!
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Re: Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  R-ježek Sun Oct 04, 2015 11:01 am

No okno mám rok nové ale kouknu na to... diky :-)
R-ježek
R-ježek

Poeet p?íspivku : 367
Age : 43
Location : Bruntál - Praha
Registration date : 30. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Výměna pylového filtru Renault Scénic II Empty Re: Výměna pylového filtru Renault Scénic II

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru