Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

palubní deska

2 posters

Goto down

palubní deska Empty palubní deska

Příspěvek  niobar Sun May 17, 2015 10:31 am

Dobrý den,mohl by mě někdo poradit?odešla mě digitální palubní deska a opravit už bohužel nejde,takže jsem se poohlížel po nějaké ojeté.Takže podle čísla na štítku které tam bylo jsem nic bohužel nikde nenašel.Na.nejaké. německé stránce jsem našel,že by to podle toho kodu mel byt scenic II 1.5 dci a ja mam 1.9 dci a u toho byly úplně jiné ty čísla asi čtyři varianty kterých se dá sehnat docela dost tak nevím jestli to tak je nebo ne,protože nechci kupovat nic co mě pak nebude fungovat jak má.Tak jestli se nekdo najde kdo stím ma zkušenosti at mě prosím napíše.Díky všem Niobar

niobar

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

palubní deska Empty Re: palubní deska

Příspěvek  petr novy Wed May 20, 2015 3:52 pm

jak víš, že nejde opravit ? řekl někdo, kdo tomu opravdu rozumí ? že ti nenabídnul jinou, když je opravuje..tady na foru se ty palubky opravují..hledej správné vlákno zde na foru...https://grandscenic.forumczech.com/t1462-display-scenic-ii
petr novy
petr novy

Poeet p?íspivku : 267
Age : 49
Location : liberec
Registration date : 28. 12. 13

http://www.fotopetrnovy.cz

Návrat nahoru Goto down

palubní deska Empty Re: palubní deska

Příspěvek  niobar Wed May 20, 2015 5:53 pm

Právě že jsem to měl u dvou pánů co to opravují z adres tady na fóru a na doporučení a řekli mě že to nejde protože se vtom už někdo vrtal a je to rozdělané takže to zkrátka nejde proto bych potřeboval radu jestli musí souhlasit čísla na štítku které začíná písmenem P8200 atd a nebo to stačí podle jiných údajů na štítku tomuto vážně nerozumím

niobar

Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 27. 01. 15

Návrat nahoru Goto down

palubní deska Empty Re: palubní deska

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru