Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Grand Scenic 1,9 dCi nebo Ford S-max 1,8?

2 posters

Goto down

Grand Scenic 1,9 dCi nebo Ford S-max 1,8?  Empty Grand Scenic 1,9 dCi nebo Ford S-max 1,8?

Příspěvek  Mumijka Mon Mar 24, 2014 4:25 pm

Kdo mi poradi? Potrebuji koupit mpv, chtel bych r.v. od 2009 novejsi, najeto do 150 000km. Zvazuji s-max nebo GS. Renault vychazi o dost mene, ale Ford vypada kvalitnejsi, palubka vzhledove hezci, proste vic "sexy". Co myslite? Jak jste s Grand Scenicem 1,9 dCi spokojeni? Ma nejake mouchy?
Dekuji predem za rady.

Mumijka

Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 24. 03. 14

Návrat nahoru Goto down

Grand Scenic 1,9 dCi nebo Ford S-max 1,8?  Empty Re: Grand Scenic 1,9 dCi nebo Ford S-max 1,8?

Příspěvek  Karlučo Mon Mar 24, 2014 6:25 pm

Mouchy má každé auto. Renault je znám nekvalitním zpracováním nicméně v posledních letech na tom zapracoval a je to hodně znát. Měl jsem Megana r. v. 1999 a ta kvalita nebyla úžasná. GS s kvalitou je s kvalitou úplně někde jinde. Kvalita na úrovni, nadčasový dizajn, prostorný interiér. S Fordem nemám žádné skusenosti (jsem věrný Renaultu) ale mám kamarády co Ford maji (Probe, Fiesta, Focus) a nestěžují si. Pouze spotřebák a sem tam nějaká malá moucha. Takže je hodně těžký radit jaké auto. Jako zastánce Renaulta bych šel do GS ale klidně bych vyskousel i jinou značku. Zkus si na netu nejít recenze aut, porovnej a podle toho kup.
Karlučo
Karlučo

Poeet p?íspivku : 515
Age : 45
Location : Křoví
Registration date : 10. 12. 12

https://www.youtube.com/user/karelracek/videos

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru