Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zrážka so srncom

+4
Pule
hudy
svar
Ivan
8 posters

Goto down

Zrážka so srncom Empty Zrážka so srncom

Příspěvek  Ivan Tue May 07, 2013 5:02 pm

Dnes som absolvoval obhliadku a odvoz do servisu IDM Car Stupava.
Obidve svetlá ,kapota, nárazník, plasty pod ním, blatník, predné sklo.
Ešte že som si dal havarijné poistenie.
Docela slušne rozbité Crying or Very sad

Ivan

Ivan

Poeet p?íspivku : 20
Location : Rohožník
Registration date : 08. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  svar Tue May 07, 2013 6:24 pm

Na jednoho srnce docela dobrej výčet. Sice v životě je horší srážka s blbcem, ale nadělá menší škody. Doufám, že byl dobrej guláš, ten ty škody vynahradí.
svar
svar

Poeet p?íspivku : 2608
Age : 58
Location : Kroměříž
Registration date : 28. 07. 08

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty guláš nebol nakoniec zdrhol, faktúra 3650€, čakám na krycí list od poisťovne

Příspěvek  Ivan Thu May 16, 2013 6:27 pm

svar napsal:Na jednoho srnce docela dobrej výčet. Sice v životě je horší srážka s blbcem, ale nadělá menší škody. Doufám, že byl dobrej guláš, ten ty škody vynahradí.

Ivan

Poeet p?íspivku : 20
Location : Rohožník
Registration date : 08. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  hudy Sat May 18, 2013 10:04 pm

Fotečka toho, co dokáže srnec udělat s autem by nebyla?
hudy
hudy

Poeet p?íspivku : 429
Location : Praha - červená metalíza
Registration date : 28. 07. 08

http://www.grandscenic.cz/

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  Ivan Sun May 19, 2013 5:38 pm

hudy napsal:Fotečka toho, co dokáže srnec udělat s autem by nebyla?

Prvý dojem docela v pohode, až keď som otvoril kapotu a zistil že druhé svetlo má utrhnuté držiaky a roh kapoty poprásklal kraj skla tak som pochopil že to lacné nubude.
Kopec plastov sa sypalo s pod nárazníka... Chladiče OK

V piatok som si bol pre auto. Za 4 dni to vyriešila poisťovňa- Komunálna a servis bol podľa toho čo počúvam tiež OK . Spoluúčasť 181€.

Ivan

Ivan

Poeet p?íspivku : 20
Location : Rohožník
Registration date : 08. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  Pule Thu May 23, 2013 8:27 am

Taky by mě zajímala fotka, co dokáže srna/-ec s předkem našich mazlíků. Jezdím každou chvíli po setmění kolínské, a tam to lítá přes hlavní jeden kus za druhým... divím se, že mě ještě nic podobného nepotkalo...... affraid doufám, že sem to nezakřik
Pule
Pule

Poeet p?íspivku : 324
Age : 46
Registration date : 17. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  mistrli Wed Feb 05, 2014 6:37 pm

Zdar,
tak 25 let je každé ráno vidím cestou do práce a vždy jsem stačil zareagovat tak , že jsem to na poslední chvíli dobrzdil ...  cheers  tentokrát však už ne ...  a prý to byla jen mladá srna ... naštěstí ...affraid 
jsem zvědav jak to bude s pojišťovnou. Připojištění proti střetu se zvěří mám tak uvidíme. [img(okpx,okpx)] http://mistrli.rajce.net/Srnec [/img]
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  Lazak Wed Feb 05, 2014 7:18 pm

Kdy děláš srnčí hody?  Zrážka so srncom 38652  Volal jsi k tomu policajty? Potom dej vědět co a jak pojišťovna.

Lazak
Lazak
Lazak
Admin

Poeet p?íspivku : 534
Age : 45
Location : Petrovice u Karviné
Registration date : 26. 07. 08

https://grandscenic.forumczech.com

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  mistrli Wed Feb 05, 2014 7:34 pm

Policajty jsem volal, a ti zase pak i myslivce což je můj soused. Tak snad se ukáže a něco guláše by mohlo zůstat Very Happy Very Happy  Ale jak jsem psal, byla to mladá srna,policajti uvedli do protokolu její cenu na 2000,- Kč. Jinak opravu už jsem začal řešit, koupil jsem na Allegru tu spodní mřížku (je ze 3 částí) se stříbrnou středovou lištou za 1500 ,- Kč - novou. A v neděli skočím do Gliwic jestli nebude celý nárazník i v barvě,ten můj má ulomené všechny úchyty a na 4 místech je prasklý. Když spočítám lepení plus lakování tak nevím. Určitě pak napíšu jak jsem dopadl u pojišťovny.
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  mistrli Mon May 26, 2014 7:42 pm

Tak, posunu se dál v kauze srnec. S pojišťovnou to dopadlo celkem dobře, vyplacená částka si myslím pokryje náklady na opravu a možná něco zbude i na nové rozvody. Mám však problém s určením barvy ... Na štítku viz zde : http://mistrli.rajce.idnes.cz/Srnec/#20140526_172424.jpg je pravděpodobně kod barvy, dovede někdo určit jestli je to opravdu barva nebo se pletu  bounce a jaká?
mistrli
mistrli

Poeet p?íspivku : 287
Age : 56
Location : Prajzká (Šilheřovice - Opavsko)
Registration date : 29. 03. 09

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  MacaC Tue Jul 28, 2015 1:50 pm

Borcí tož se též přidám do skupiny postižených Sad  Ovšem asi mám anděla strážného, srna sice mrtvá, ale autí kupodivu přežilo se dvěma prasklinama na nárazníku, rozšlehaný podběh(ta přední část) a ulítla mi mlhovka. Super je, že to povolilo v napojení na blatník, takže jsem to jen nacvakl zpět. Jo a poklice, ale tu sem asi zrušil jak spadla pod kola tak sem ji přejel.

Takže dotazy pánové - pojistku nemám, srnčí prý dostanu(i když to nejím a žena tu povídá, že co sme zabili to nesní lol! ) Díval jsem se na ceny a nový podběh stojí 300kč čistě náhodou se někomu nevalí v garáži že? Ještě zkusím vrakoviště v Soběslavi. Další dotaz ohledně té mlhovky - ulítla na držácích ale má další dva je možné ji otočit, nebo je směrová a když ji otočím bude svítit do řitě a ne tam kam má?

Mno a já se jdu zeptat ještě v pojištovně zda nabízejí připojištění na zvěř, jezdím 23let a tohle byla první zvěřina a raději už nikdy více.

Zrážka so srncom 19836
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  sali Thu Jul 30, 2015 9:37 pm

Mlhovka je na pravé a levé straně stejná jenom vyměň strany na druhé straně drží na těch úchytech co ti na ní zůstaly. Mám to vyzkoušené když sem potkal zajdu.
hoj sali
sali
sali

Poeet p?íspivku : 676
Age : 44
Location : okr.Hodonín
Registration date : 08. 11. 08

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  MacaC Fri Jul 31, 2015 3:00 pm

Sali díky super nápad cheers

Edit: vyměněno paráda, sice jsem si všiml že je ještě utržený držák mlhovky na nárazníku ale drží to tak to zatím nechám plavat.
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  MacaC Tue Aug 04, 2015 4:57 pm

Takže podběh zakoupen za 300kč - Autodíly Vojkov - opravdu došel nový kus(není to origo ale sedí :-D) takže paráda. Autí už zas vypadá jako kdyby nic nebylo kromě těch dvou trhlin na nárazníku. Zrážka so srncom 19836
MacaC
MacaC

Poeet p?íspivku : 168
Age : 50
Location : Písek
Registration date : 21. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

Zrážka so srncom Empty Re: Zrážka so srncom

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru