Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Drnčení palubky

2 posters

Goto down

Drnčení palubky Empty Drnčení palubky

Příspěvek  Sedli Thu Oct 18, 2012 6:08 pm

Ahoj.
Mám jeden problém. Dneska mě začala drnčet palubovka. Někde v prostoru od volantu do leva k výdechu ventilace. Blíže jsem to nedokázal indentifikovat. Ozývá se to při cca 1800 a 2200 ot. Je to strašně otravné. Při dneší docela dlouhé cestě jsem přijel domů a adrenalin mě tekl až z uší. Jsem z toho neskutečně na*ranej a nevím si rady. Nesetkal jste se někdo s podobným drnčením z podobného místa? V těchto věcech jsem perfekcionalista a drnčení v autě prostě nesnesu. Díky za každý nápad.
Sedli
Sedli

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 28. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Drnčení palubky Empty Re: Drnčení palubky

Příspěvek  danstav Sun Mar 29, 2015 6:22 pm

Zdar,
Podařilo se ti nějak to drnčení odstranit? Mě to začlo taky a dost mi to vadí. Začne to nad 60km/hod, ale nepřijde mi že by se to stupňovalo společně s rychlostí. Zkoušel jsem kde co ale nemůžu na ten zdroj pazvuků přijít. Sad
danstav
danstav

Poeet p?íspivku : 37
Age : 45
Location : Mladá Boleslav
Registration date : 03. 10. 13

Návrat nahoru Goto down

Drnčení palubky Empty Re: Drnčení palubky

Příspěvek  Sedli Mon Mar 30, 2015 7:58 am

Zdar, drnčení jsem odstranil v Praze na parkovišti - ukradli mě ho. Koupil jsem si Volvo a mám se všemi problémi pokoj. Drnčení odstraníš výměnou auta a nejlépe celé značky. Wink Vím, že tím tady naštvu hodně lidí, ale mám pro to oprávněné důvody. Podotýkám, že vždy jsem měl auta nová a chovám se k nim s maximální péčí.
Sedli
Sedli

Poeet p?íspivku : 86
Registration date : 28. 08. 09

Návrat nahoru Goto down

Drnčení palubky Empty Re: Drnčení palubky

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru