Grand Scenic&ScenicII
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

4 posters

Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  velsak Tue Jul 03, 2012 10:24 am

O víkendu jsem zkusil přidělat rakev na origo příčníky a poněkud mě rozčílilo, že rozteč předvrtaných děr u rakve Thule a rozteč příčníků Renault drobátko nesedí, asi o 2cm. Že se ti výrobci trochu nedohodnou!
No nic, hmota rakve měkká, metr, pravítko, nebozízek a moje šikovné ručičky to vyřešili za půl hoďky, 4 dírky nové a sedí to jako hrnec na pr.... a člověk je zas bohatší o novou zkušenost.
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  maky Tue Jul 03, 2012 2:36 pm

Hmmm tak to moje truhla má ty samosvírací držáky thule 860??? posuvné, tak, že v rozsahu
30cm dopředu, nebo dozadu, ba když je dám úpně dopředu, tak ještě vyjdou ty zadní úchyty do rakve a mohu jí mít podepřenou na 3 místech ) tada pokud povezu na střeše nějakou mrtvolu...tak aby nedostala mořskou nemoc...
maky
maky

Poeet p?íspivku : 2595
Age : 73
Location : Lysá nad Labem
Registration date : 21. 01. 10

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  pirduch Thu Jul 05, 2012 8:46 pm

Já taky s rakví neměl problém, a to už jsem měl půjčenej asi třetí druh(nejdřív úzkou a vedle ní kolo)teď mám kola na tažným a na střeše velikánskou rakev přes celou střechu..a stejně se bojím,že se nevejdeme...ale s roztečí jsem určitě nebojoval,to bych si snad pamatoval...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  bednar Fri Jul 06, 2012 7:52 am

pirduch napsal:Já taky s rakví neměl problém, a to už jsem měl půjčenej asi třetí druh(nejdřív úzkou a vedle ní kolo)teď mám kola na tažným a na střeše velikánskou rakev přes celou střechu..a stejně se bojím,že se nevejdeme...ale s roztečí jsem určitě nebojoval,to bych si snad pamatoval...

Mohu se zeptat co je to za box přes celou střechu - výrobce , typ ??? . Zrovna něco asi podobného sháním. Odjíždíme za 14 dní, 3 děti, kočárek.... Zkušenosti ???
Potřeboval bych ale něco pro rychlou montáž pro budoucí využití, protože se s tím nevejdu do garáže (výška vrat 190 cm) a budu muset asi častěji demontovat/montovat.
Takže asi nějakej Thule ???
Díky.
bednar
bednar

Poeet p?íspivku : 9
Age : 52
Location : Dobrouč u Ústí nad Orlicí
Registration date : 22. 05. 12

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  pirduch Fri Jul 06, 2012 8:33 pm

To co mám já je myslím Neumann....ale jist sinejsem, půjčuju si ho v práci od šéfa...ale je skvělěj, otvírání je z obou stran, na šířku tam dám i cyklovozík dvojčecí,ale přidělávání je myslím taky rychlé...ještě se na něj v pondělí podívám,co je na něm psáno,jestli si toho Neumanna nepletu s tím malým,co jsem měl půjčenej předloni...
pirduch
pirduch

Poeet p?íspivku : 96
Age : 55
Location : Litvinov/Most
Registration date : 11. 10. 08

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  velsak Sat Jul 07, 2012 10:20 am

Já mám tuhle - http://stresni-boxy.heureka.cz/thule-ocean-780/specifikace/#section
Na fabii se mi zdála obrovská, na GS malinká :-), vedle ní se vejde 1 držák na kolo. Nasazování v jednom člověku jednoduvhé a rychlé, v případě použití adaptéru na T-drážku. Ty originální U-držáky jsem hned prodal a za pár korun koupil ty adaptery. Otvírání však jen z jedné strany a na dlouhý běžky to taky není.
velsak
velsak

Poeet p?íspivku : 27
Age : 53
Location : Jilemnice
Registration date : 04. 06. 12

Návrat nahoru Goto down

origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví Empty Re: origo příčníky GSII - rozteč nekompatibilní s Thule rakví

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru